Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most hamis önbizalom?

Ez most hamis önbizalom?

Figyelt kérdés
Reggelente elhagy az önbizalmam, teljesen esetlen leszek. Délutánra általában megjön, viszont akkor néha túl nagy is lesz. Egy normális önbizalomnak nem folytonosnak kellene lennie?
2011. ápr. 27. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
érdekes kérdés. Én is megfigyeltem egyfajta hullámzást az önbizalmamban, bár nem napszakhoz kötődően. Úgy gondolom, az is az önbizalom része, hogy bízol benne, hogy visszajön, hiszen mindig visszajön.
2011. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem állandó, az egyik pillanatban teljesen bízok önmagamban, aztán a másik pillanatban, akár egy rossz szó miatt is, elhagy, de teljesen. Össze esek,és még ahhoz sem lesz erőm hogy válaszoljak egy egyszerű kérdésre, mert hogy mi lesz ha rossz a válaszom. Szerintem ez azzal áll kapcsolatban, hogy mennyire vagy érzékeny, éppen milyen élmények érnek.

16L

2011. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy tudat alatt parázol minden egyes naptól, hogy milyen dolog fog veled történni. És mivel nem nyílik meg a pokol minden kapuja, így az önbizalmad visszatér. Vagy lehet keveset alszol, velem is van, hogy nyűgös vagyok reggel, ha 7 bal lábam lenne, akkor mind a 7-tel keltem volna egyszerre, stb. Próbálj meg úgy hozzá állni az adott naphoz, hogy ez a nap szépen fog eltelni, szép élményekkel. Úgyis tavasz van, mondogathatod hogy milyen szépen süt a nap, de szépek a fák, stb. Pozitív dolgokat mondogass magadban reggelente. Próbáld ki, hátha.
2011. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!