Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalom hiányom van. Mit...

Önbizalom hiányom van. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Önbizalom hiányom van. Egy csöpp önbizalmam nincs. Még az utcára is szégyenlek kimenni, szégyenlem magam a világ előtt.Már a barátaimmal is megszakadt a kapcsolatom. Magamba fojtom a problémáim,dühöm, egyedül vagyok már. Mondják hogy jaj de jól nézel ki stb... DE ez sem segít rajtam, annyira de annyira önbizalom hiányom van, hogy ez már beteges.Már teljesen magamba vagyok fordulva, és nagyon zárkózott vagyok mindenkivel szemben. Mit tehetnék ellene?
2011. szept. 4. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy partner jó hatással lenne rád, mert megváltoznál mellette. Lehet ez most hülyén hangzik, de átvennéd valamilyen szinten a stílusát, alkalmazkodnál az ő életviteléhez meg ilyesmi.
2011. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan írsz?
2011. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az is segíthet ha elolvasol egy pár önsegítő könyvet

emberi kapcsolatokról, barátkozásról önmagunk elfogadásáról van rengetek a neten is

ezek nem konkrétan önbizalom növelésre vannak de sok mindent lehet belőle tanulni amitől más megvilágításba látod a dolgokat.

2011. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csongrád megyéből írok.


Egyszerűen semmibe veszem magam , nem tartom magam semmire.Igy szégyenlem magam a világ elől.

2011. szept. 4. 21:14
 5/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:09


Olvastam hogy vannak ilyen könyvek. Hogyan keressek rá , mit írjak a keresőbe?

2011. szept. 4. 21:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ez annyira súlyos már, hogy 1 éve nem sikerült leküzdenem , és már azon gondolkodom hogy pszichológushoz kéne forduljak.
2011. szept. 4. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Andrew Matthews - Legyél boldog most

*****



Andrew Matthews - Élj vidáman

*****


Andrew Matthews - Barátkozni jó

*****

Andrew_Matthews - Hallgass a szívedre!

Jelszó:sylar01

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de amit az előttem szóló írt az engem is érdekelne (amiket linkelt) :)
2011. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Olvastam amit irtatok, annyit fűznék hozzá, hogy találtam egy nagyon jó oldalt ahol nekem sokat segítettek ebben. Nem személyes terápia, nem anyagi lehúzás. nekem megért annyit amennyit fizettem érte. Minden nap tudtam a hölgyhöz fordulni. Sok mindenre rávilágított. kényelmes és hatásos volt. Érdemes megnézni, ennyivel tartozom neki, hogy segített. lelkigondok.hu az első pár mail teljesen ingyenes. Próbáljátok ki. Tényleg meg lesztek elégedve.. Nem szabad elhanyagolni ezeket a gondokat, napról napra romlanak csak. a gyógyszer pedig nem megoldás. a heti egy pszichológus fél órás tali sem.. nézzétek meg lelkigondok.hu
2011. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már egy évet elpocsékoltál az életedből, szerintem ne halogasd tovább a pszichológust, mert magától nem fog megoldódni semmi!


http://www.youtube.com/watch?v=sIxIf95gxFc

2011. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!