Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst csak a...

Antidepresszánst csak a pszichiáter írhat fel?

Figyelt kérdés

(vagy egyáltalán csak vényre adják ki?)

Mert ha pszichiáter írhatja csak fel, akkor oda is el kéne menni, ahhoz meg háziorvostól beutaló kell, ahhoz meg át kéne vinni a gyerekorvostól valamelyik felnőttorvoshoz, mert már 19 vagyok (de még nem voltam két éve igazán beteg *lekopog*), és ez a tortúra csak még jobban kikészítene:S


2011. máj. 6. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak pszichiáter írhat fel. Ha úgy látja,hogy szükséges.

Igen beutaló kell.

2011. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
óh.. ez nem jó. de köszönöm a válaszz
2011. máj. 6. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
igen,csak pszichiáter.Természetesen vényre,
2011. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne akarjál antidepresszánst szedni. Nekem felírták,de nem szedtem. Idegösszeomlásom volt és egyből azt adták. Pár hét múlva a kontrollon másik orvos már nem is adta volna. Megbeszéltük,hogy nem szeretnék hozzászokni, gyógyszerellenes vagyok. Bipoláris depresszióm lett és terápiára járok. Emellett keresem az alternatív megoldásokat a problémáim kezelésére.

Menj orvoshoz minél előbb,ne magadtól akarjál gyógyszereket kísérletezni. Az ilyen gyógyszerek eléggé elkábítanak és orvosi felügyelet mellett szedhetőek.

2011. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
abszolút gyógyszerellenes vagyok, de már nagyon ki vagyok bukva. és... hátha attól jó lenne:(
2011. máj. 6. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy butaság. Mármint a gyógyszerellenesség. Tudjátok, a feleslegesen szedett gyógyszernek én is ellensége vagyok. De az önként viselt betegségnek is. Azért kell elmenni szakorvoshoz, hogy az adott betegségre a legjobb, és elégséges gyógyszert felírja, és a hatását ellenőrizze. Különben is, ha nem gyógyítod ki magadat, akkor nem a gyógyszernek vagy az ellensége, hanem saját magadnak, a leendő gyerekednek, a férjednek. Ezért lesz majd a te gyereked idegbeteg, vagy gyengeelméjű, növésben elmaradott, mert már most akadályozod a normális világra-jöttét. Mert előbb utóbb teherbe esel, és akkor már nem is szedhetsz gyógyszert. És idegroncsként fogod a világra hozni, a saját babádat.
2011. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igyál orbáncfű teát állítólag pár hét után jól működik.
2011. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 21:07

az, hogy kijelentő módban írsz ilyeneket a jövőmről, nagy köcsögség... gyökér

ha a KÉRDÉS feltűnt, akkor az is feltűnhetett volna, hogy pont hogy a kezelést, megoldást keresem... pfff

2011. máj. 6. 21:50
 9/10 A kérdező kommentje:
az orbáncfű teát kipróbálom, köszönöm az ötletet :):)
2011. máj. 6. 21:57
 10/10 anonim ***** válasza:
A citromfű tea is jó és a sok mozgás.
2011. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!