Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 dolog. Mi lehet velem?...

2 dolog. Mi lehet velem? Fojamatosan hangokat hallok de nem látom semmit!?

Figyelt kérdés
Segitsetek! ne irjatok MARHASÁGOT ! Kszönöm
2011. máj. 17. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

1. dolog: vedd ki a fulhallgatót a fuledbol vagy kapcsold ki a rádiót, tedd le a telefont, esetleg menj elmeorvoshoz (ha az elozok nem teljesulnek).

2. dolog: nem tudom.

2011. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem mágiatanár kellene neked sztem, hanem egy tanító, hogy a tudat szintjén kezelhesd ezt a dolgot (már ha tényleg ez van veled) Debrecenben nem tudok, csak Pesten
2011. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem fáradj be a hozzád legközelebbi pszichiátriára, és segíteni fognak.
2011. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Ha pl. dörömbölnek egy emelettel lejjebb, vagy feljebb, azt hallom, de nem látok semmit. Azért mert nem látod a hangokat, nem kell online mágia szakiskola.
2011. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hejesen írni nem tanítanak a hangok? Amúgy nézz be egy pszihiáterhez, utána meg lapozgasd kicsit a helyesírási kézi szótárt.
2011. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

foLYamatosan ,látoK ,Vagy,Debrecenben


Valami baj tényleg lehet az agyaddal,vagy maximum 10 éves vagy. Először helyesen írni tanulj meg,utána menjél mágia tanárhoz,meg csiribú-csiribázni.

2011. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát, egy normális tanító tényleg nem ártana neked...
2011. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Babám... ez lehet akár skizofrénia is... szóval lehet te leszel a GYK Gollamja :P
2011. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Amúgy most halottam valami olyasmi hangot mint az anyámé hogy "vedd lejjebb a zenét!" akkor lehet én is beteg vagyok mert nem láttam őt?
2011. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én ne látom amit hallok mert általában akkor allom mikor egyedül vagyok othon. kertesházban lakom . és amit irtam a hangok meg amágiatanár nem függ össze. és ahejesírásommal biztos csak félreirtam . és vem 10 éves vagyok hanem számoljatok még rá jópár évet és nem azt kértem hogy cse"egesetek kmöszönöm
2011. máj. 17. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!