Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel egy "sima" kórházba...

Ezzel egy "sima" kórházba mehetek?

Figyelt kérdés

Több hete az öngyilkosságon gondolkozok. Már nem érzem, azt, hogy bármit is érnék. Eddig sem voltam valami hű de jókedvű ember, de legalább meg tudtam állni, hogy ne csináljak magammal semmit. A mai napon ez egészen a tettlegességig fajult. (Nem szeretném leírni, hogy mit csináltam, vagy épp, hogy mi a baj).

Most jutottam el arra a pontra, hogy rájöttem, hogy nekem segítség kell.


Az lenne a kérdésem, hogyha mondjuk bemegyek egy átlag kórházba a recepcióhoz akkor mit mondjak? Vagy valami telefonos segély vonal ahol lehet beszélni egy szakértővel?

(Kb fél éve jártam pszichológushoz, de Ő akkor csak annyit mondott, hogy kisebbségi komplexusom van, de nem komoly)


2011. máj. 23. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked jól esik inkább tedd meg
2011. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
keress egy pszichológust, mindenképp...és ne olyat, aki elküld azzal, hogy nem komoly
2011. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
az életed csoda, egyedi, egyszeri és megismételhetetlen.senki nem ígért olyat, hogy mindig boldog leszel, egészséges és elégedett, ha mégis, menj hozzá reklamálni.semmit nem irányíthatsz csak a gondolataidat.tehát hozzád nem méltó gondolatoknak ne adj alkalmat, hogy befészkeljék magukat az életedbe.amúgy semmi sem örök csak a változás. ma lehet, hogy rosszabb napod van, de ez nem jelenti azt hogy holnap is rossz lesz, én a helyedben adnék magamnak még egy esélyt addig is tapasztalnék, tanulnék, olyat amit senki nem vehet el tőlem.május van virágzik még az akác és a bodza, feketerigók füttyögnek, reggel nagyon harmatos a fű mit mondhatnék még így ismeretlenül.Mosolyogj a világra, és a világ visszamosolyog rád.
2011. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
mit tudhat rólad egy pszichológus?Ugye? de te, te mindent tudsz magadról, és te mindig itt leszel magadnak.szeresd tehát magadat, mert magadra mindig számíthatsz.Ó bárcsak azt írnák, hogy hasznos válaszokat adok, mert akkor talán hinnél nekem
2011. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
06 80 505 505 éjjel nappal hívható lelki elsősegélyvonal,képzett emberrel beszélhetsz, hívd bátran, ha még szükségét érzed
2011. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tündérhegy, Thalassa Ház, Balassa utcai Klinika. Nézz utána!
2011. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a Tündérhegy telefonszáma: (36-1)200-8719, (36-1)200-8720 ), (36-1)391-1900. Cím: Szanatórium u. 19

Telefonon kell időpontot egyeztetni, és simán be lehet menni TAJ kártyával

2011. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!