Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom hogy depressziós vagyok,...

Tudom hogy depressziós vagyok, hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes ideggyógyászatra. Háziorvos adhat beutalót. De elmehetsz magán pszichiáterhez is. Csak drága.
2011. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor bekell költözöm a korházba? Vagy felírnak gyógyszert?
2011. máj. 25. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? n/f??
2011. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17/f
2011. máj. 25. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

gondolom a környéketeken van nevelési tanácsadó, ott találsz pszichológust, sokat tud segíteni ha hagyod...

de először szerintem háziorvoshoz menyjél el, mondd el neki mi a problem, és ő majd mondja hogy szerinte ajánlott e lenne efféle segítség, vagy a te korodban normális e.Attol is függ konkrétan mik a problémáid, mennyire akadályoznak meg a mindennapjaid munkavégzéseiben, pl suli.tudsz e koncentrálni, figyelni, alvásprobláémáid vannak-e, evészavarok, érzelmizavarok(sokszor sírsz) meg ilyenek. de amit látsz neked tüneteket, akkor mondhatnák rád hogy depressziós vagy, ha majdnem az összes illik rád.

egyébként én 15éves lány vagyok, és december óta járok pszichológushoz, és igen, tud segíteni..:) és a 2.válaszoló vagyok

remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!