Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióból teljesen ki...

Depresszióból teljesen ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés
Csak azon gondolkoztam, hogy ez már mindig így lesz? Amikor nem szenvedek is max szürke minden, semmilyen, közömbös. Olyankor nem fáj, de csak vegetálok és ennek nem látom értelmét. Ki lehet ebből mászni teljesen, meg lehet változni? Mert már úgy érzem ez vagyok én, ebből állok és nem hiszem, hogy ki tudnék fordulni magamból. Meg fogok változni?
2011. máj. 26. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én akkor fordultam dokihoz, amikor már szökést, meg menekülést tervezgettem a világ elől, meg a szüleim elől. megilyedtem magamtól, attól hogy nem bírom elviselni ezt az egészet, és ki kell bírnom minden egyes órát az életemben ezzel az érzéssel. úgy éreztem nincs több erőm ehhez, teljesen kifáradtam testileg lelkileg. a doki egyből gyógyszert írt fel. de már alig vártam a gyógyszert, mert egyetlen reményem ez maradt. pár hónap alatt éreztem, hogy jobban lettem. ja azt kihagytam, hogy nekem depi mellé társult szociális fóbia. ez is jelentősen javult. nem ismertem magamra. új lehetőségek nyíltak meg előttem, úgy éreztem kitárult előttem a világ, mitha kimásztam volna egy sötét, mély gödörből. eddig olyan volt mintha a fejemben éltem volna, aztán meg látni kezdtem a világot. igen ki lehet gyógyulni belőle, és lehet teljes életet élni. a szocfóbom viszont még mindig megmaradt picit, de ez semmi ahhoz képest. ne add fel a reményt, kívánom neked, hogy te is gyógyulj ki!
2011. máj. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

nem, sajnos nem. egyáltalán nem lehet kigyógyulni belőle. csak tünetmentesség fordulhat elő. olyan ez, mint a drogfüggőknél: nem leszokott, csak leállt az anyaggal. de bármikor újrakezdheti, ha egyszer már rászokott...

szóval, gyógyszereket, kedvjavítókat lehet szedni, menj el orvoshoz, aki felír neked antidepresszánst. de az is csak annyival jobb, hogy amíg a hatása tart, addig nincsenek depressziós tüneteid.

2011. máj. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
ez nem igaz! első vagyok, és több éve már hogy kigyógyultam! normális gyógyszert kaptam, aurorixet, és azóta lelkileg teljesen egészséges vagyok. szoktam persze szomorú lenni, de egészséges módon. azért csak tudom már mi a különbség, mert átéltem mindent!
2011. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én azt hiszem szerencsére elég jól bírom, mert erős a személyiségem... meg most viszonylag csendes bennem ez a dolog. Csak valahogy mégsem múlik el teljesen soha. Ott van ha egyedül vagyok, vagy ha ezer emberrel bulizok.
2011. máj. 26. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
első: akkor nem voltál igazán depressziós, csakk erősen hajlamos rá. ennyi.
2011. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja te biztos jobban tudod mint én meg a pszichiáterem, ennyi
2011. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
én is depressziós vagyok, már több pszichiáterem is volt. sőt, az egyik legjobb barátom annak tanul. rosszul képzett orvos van, többek által alátámasztott, mégis hibás diagnózis kevesebb. szóval, igen, úgy vélem, sok ember jobban tudja, mint kettő.
2011. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Igen, ki lehet gyógyulni teljesen belőle. Elég keményen benne voltam és utolsó erőmmel mindent beleadva imádkoztam Istenhez, hogy gyógyítson meg Jézus miatt és bejött. 100%ig egészséges vagyok, teljesen tünetmentes, ez már többeknek bejött, mert láttam. Jézus most is gyógyít! :)))
2014. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!