Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtató (frontin 0,25)...

Nyugtató (frontin 0,25) szedésének milyen hosszú távú hatásai lehetnek, pl. : belső szervekre, agyra?

Figyelt kérdés
napi 1 szemet szedek átlagban
2011. máj. 26. 13:05
 1/3 anonim válasza:
0,5 re majd 1re emelés, más egyéb semmi, legalábbis nekem nem lett, 5évig szedtem
2011. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen kis mennyiségnél nincs káros hatása. Egyébként is 3 óra alatt lebomlik. Én ugyanilyen kis mennyiségben szedem 5 éve. Ha nem elég ki lehet egészíteni gyógynövénytartalmú szerekkel. Vagy van nem szintetikus kapszula is a hatása hasonló, mint a xanaszé.
2011. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne emeld az adagot,és akkor jó eséllyel nem lesznek később gondjaid emiatt,és nem válsz függővé.0.25mg csekély mennyiség.Komoly panaszok,tünetek általában azoknál jelentkeznek,akik hosszú évekig 1,5-3mg (esetleg 4mg) adagban szedik a benzodiazepineket.Náluk évek múlva memóriaromlás, csökkent koncentrációs képesség jelentkezhet,esetleg akaratlan izomrángások,stb.
2011. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!