Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire számíthatok szerintetek?...

Mire számíthatok szerintetek? Kissé ideges vagyok emiatt. Bőv lent.

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek egy csoportra, ahol vizsgálják, hogy depressziós e vagyok. többen leszünk ugye, emiatt is ideges vagyok, mert senkit nem fogok ismerni meg ilyenek.

Továbbá eldöntöttem hogy nem kell nekem senki mellém, egyedül meg leszek, mivel elég sok problémáim vannak mostanában az ismerkedéssel.

a lényeg, hogy mire számíthatok egy efféle csoporton? valaki, aki volt már ilyesmin, miket csináltatok? milyen tesztek lesznek ha lesznek, és mikről kérdeznek, beszélünk majd ott? meg egyéb infokat kérnék. köszönöm.


2011. máj. 27. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
1.: Depressziós vagyok-e, nem depressziós e vagyok. 2.:Nem elég sok problémáim vannak, hanem elég sok problémám van. Ha már írsz ide, akkor helyesen tedd! Szerintem nem depressziós vagy, hanem antiszociális.
2011. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem nyelvtan leckéket kértem, hanem normális válaszokat, és eredeileg ez egy kérdezős oldal, és nem pedig hogy: adj mindenkinek helyesírási leckéket.

nem a kérdésemhez tartozik amit írtál a helyesírásomhoz.. továbbá nem az volt a kérdésem hogy helyesen e írtam le a kérdést. :)

2011. máj. 27. 19:04
 3/11 Smartguy86 ***** válasza:
69%
Helyesen írtam-e!
2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha hallgattál volna... Egyébként meg olvass a sorok között: ez nem depresszió, hanem antiszociális vagy, magyarul emberiszonyod van!
2011. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

tök mindegy. max lepontozom.

és nem, nem vagyok antiszociális, sem depressziós. és nem én akarok oda menni, hanem küldtek.

2011. máj. 27. 19:47
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ki küldött oda?


Az, hogy úgy döntöttél nem kell neked senki - mindketten tudjuk, hogy csak a saját magad becsapása. Dehogynem kell neked! Hajaj. Attól, hogy nincs öbizalmad, nem hiszel magadban, még nem vagy depressziós, bár az az egyenes út.


Könnyebb leülni és képzelegni, meg elhatározni, hogy "nekem nem kell senki", mint tenni valamit, megismerni valakit igazán, vagy lefogyni, meghízni, sportolni, tanulni stb. Könnyebb. Csak később te fogod megbánni, senki más. Nem ők maradnak le rólad, hanem te rólunk!

2011. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem is az, csak már többször próbáltam ismerkedni, de mindig rosszul sült el..

most is át akarnak ugymond formálni olyanná, amilyennek ők akarnak látni.. de akkor az már nem én lennék, és igy ezt nem tudom elfogadni, és attol tartok, hogy ha én megint elkezdeném előröl másokkal barátkozni, akkor ugyan ez lenne a vége, és megint magam alatt lennék meg ilyenek.. mert nekem barátaim olyanok soha nem voltak, akik tényleg igazán azok lennének, mert mindig kihasználtak, kibeszéltek, stb...

2011. máj. 27. 19:53
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és hogy az első kérdésedre is válaszoljak.. mert vagy 5hónapja folyamatosan rosszul érzem magam, és nem tudom mi bajom, rosszul alszok, és ez megzavarT az iskolában, és fel lett telefonálva.. és küldték a papirt hogy mert jaj depressziót kell keresni bennem.. pedig szerintem csak egyszerüen ki vagyok fáradva..
2011. máj. 27. 19:56
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és a pszichiáter akihez járok:D
2011. máj. 27. 19:57
 10/11 Smartguy86 ***** válasza:
Ne általánosíts! Adj esélyt az embereknek. Te is ilyen esélyt akarsz, nem? Ők nem ismernek téged, te nem ismered őket. Ugyan abban a helyzetben vagytok. Az nem igaz, hogy mindenki ki akar használni és kibeszélni téged. Eddig ezt tapasztaltad, de lehet nem a megfelelő emberek között mozogtál. A rossz közérzet ellen pedig a legjobb valami sport. Hidd el garantáltan segít!
2011. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!