Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire számíthatok szerintetek?...

Mire számíthatok szerintetek? Kissé ideges vagyok emiatt. Bőv lent.

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek egy csoportra, ahol vizsgálják, hogy depressziós e vagyok. többen leszünk ugye, emiatt is ideges vagyok, mert senkit nem fogok ismerni meg ilyenek.

Továbbá eldöntöttem hogy nem kell nekem senki mellém, egyedül meg leszek, mivel elég sok problémáim vannak mostanában az ismerkedéssel.

a lényeg, hogy mire számíthatok egy efféle csoporton? valaki, aki volt már ilyesmin, miket csináltatok? milyen tesztek lesznek ha lesznek, és mikről kérdeznek, beszélünk majd ott? meg egyéb infokat kérnék. köszönöm.


2011. máj. 27. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
19:19-es, te agyoniskolázott, az antiszociális viselkedés nem egyenlő az emberiszonnyal :D olvass már egy kicsit utána! :D
2011. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!