Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan/ismertek olyan...

Van itt olyan/ismertek olyan ember (t) aki saját magát fojtogatja?

Figyelt kérdés
(Nyilván nem olyan szinten, hogy megfulladjon.)
2011. máj. 31. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a fojtogatástól romlik az agy oxigénellátottsága, és ez euforikus érzést okoz - ahogy egy előttem szóló is írta. Erre rá lehet szokni mint egy drogra. Plusz magánaka fojtásnak az izgalma is generálhatja ezt benend... Nem hinném hogy mazochista vagy, mert ez igazából nem okoz fájdalmat, épp az hogy jó érzést okoz az oxigénhiányos állapot...


Szokj le róla mert egyrészt minden oxigénhiányos alkalommal agysejteid pusztulnak el, másrészt meg egyre több és több fog kelleni, aztán egyszer nem lesz ott valaki aki levág a kötélről... :S


Milyen gyakran szoktad csinálni?

Amennyiben legalább naponta akkor mond azt hogy mától nem csinálom, és ha 1-2 héten belül újra csinálod akkor menj el pszichológushoz! (ja és ne csalj, mától szokj le róla, és egyáltalán ne csináld!)

2011. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem pedig éppenséggel rossz érzés. Pont azért csinálom.

Amúgy meg nem is bánnám, hogyha nem lesz ott senki, hogy levágjon kötélről.

Hát akkor szoktam amikor szomorú vagyok, majd pedig fokozatosan kezdek mérges lenni saját magamra aztán pedig..

2011. jún. 8. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!