Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tünet az, ha valaki...

Milyen tünet az, ha valaki konfliktus helyzeteket úgy kezel, hogy azt mondja, "légy áldott"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Már miért lenne tünet??? Ez a szava járása... elég hülyén hangzik, sőt inkább lekezelően, de ez miért lenne tünet?
2011. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt hiszed ez valamiféle betegség, akkor igazából te vagy a beteg!
2011. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Eleve fura, nem csak emiatt, de ha nem tudkezelni egy helyzetet, ilyen réveteg mosollyal "légy áldott"-ozik

önvédelemből mond ilyet, amikor nem tudja mit mondjon?

2011. szept. 13. 18:47
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudjuk! Honnan tudjuk? :D Valami gondja biztos van, de a pszichés problémák nem BETEGSÉGEK, hanem problémák... nem szervi elváltozás, hanem rossz élmények, önbizalomhiány, trauma stb. okozza őket.
2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az egyik szülője skizofrén, az számít?
2011. szept. 13. 18:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Számít, mert az örökletes is lehet. És számít annyiból is, hogy nyilván ha ő nem is az, de együtt él egy skizofrénnel... Nyilván ez nem egyszerű.
2011. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy látom, azt akarja azzal mondani,

"na jólvan,legyen igazad!"

2011. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Lehet valami vallásos szöveg, kényszerbetegség tünete lehet az ilyen 'rögeszmés' vallásosság.

Vagy ilyen személyiségzavarszerű dolog :S

Ha mindent elintéz ezzel a mondattal, akkor nagyon kerüli a konfliktusokat, de egy átlag ember nem így bújna ki egy vita elől. Iszonyatosan alacsony önértékelés kell ahhoz, hogy valaki annyira mások alá rendeltnek érezze magát, hogy így próbáljon felülkerekedni a másikon.

2011. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ezzel semmi probléma. Fölényesen elkerüli a balhét. A büszkesége is megmarad és a balhéból is kimarad. Teljesen normális, aki ilyet vagy hasonlókat mond. Biztos értelmesebb, mint az, aki bele akar menni a balhéba........
2011. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én pl. nagyon "kivoltam" a napokban. (Munkahelyi stressz.) Ahogy este 9 tájban megyek át a zebrán, egy autó majdnem elütött. Először nekiálltam veszekedni, aztán őszintén bocsánatot kértem tőle. Ő, meg elküldött nagyon trágár kifejezésekkel oda-ahova. Leforrázva mentem haza, kedves ismerősömnek sem köszöntem, ledöbbentett a saját reakcióm, hogy mennyire megalázkodtam.
2011. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!