Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitévő lehetek, ha már ennyire...

Mitévő lehetek, ha már ennyire fáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nem is tudom hol kezdjem ...

Szóval csonka családban élek jelenleg hugommal,édesanyámmal .Olyan albérlet szerübe lakunk , bár nemtudom másnak nevezni ezt.Édesanyám már elég régóta piszkál egy olyan dologgal hogy az anyagi dolgok miatt elkell hogy költözzünk a nagyszülőkhöz . Ettől félek .

A másik dolog hogy fiatalabb koromban (ált. iskola) nem voltam valami vastag (bár mostse vagyok vastagabb) és nagyon piszkáltak vele a gyerekek .Nagyon magamra vettem a dolgot és még most is fáj . Torna órán nem öltözök át , nem szeretek rövidujjuba kintlenni mert az összes ember engem néz hogy milyen vékony vagyok és ez nekem fáj .

A harmadik gondom a lányok ... Valahogy nincs bátorságom odamenni hozzájuk , egyikhez se .Bevallom hogy félek . Úgy is tudom hogy rossz lesz a vége . Emiatt elég gyakran fáj hogy meglátok egy párt és kifejezetten ez is fáj .

A negyedik gondom pedig az iskola . A sok teher ... És továbbra is elkell viselnem hogy kinevetnek a külsőm miatt , emiatt szinte az összes emberrel bunkó vagyok .

Mi tévő legyek ? egyszerüen már fáj az egész élet , hogy szinte nemjön össze semmi se , ami pedig összejön azis egyenlő a semmivel ...

(nemvagyok semmi emo vagy ilyen , egyszerüen kikellett ezt engednem , mert a mai világban már nem bizhatok senkibe se )

Aki tud az kérem segitsen .


2011. jún. 12. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem az írásod, kamasz vagy, tele a világ, meg a saját bajoddal. Nem írtad, mivel foglalkozol, mit tanulsz? Vagy már dolgozol?

Miért félsz a nagyszülőkhöz költözni? Édesanyádnak elég nehéz lehet egyedül fizetnie mindent. Én azt tudnám javasolni, hogy kezdj el sportolni, edzeni. Ez megerősít fizikailag is, és tartást ad. Az élethez.

2011. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen , kamasz vagyok 18 éves .

Engem az zavar leginkább hogy ha a nagyszülőkhöz költözünk nemlesz meg a saját privát szférám , vagyis egy szobába kell lennem édesanyámmal . Mindig is arra vágytam hogy legyen egy külön kis szobám , kicsi is jo csak legyen . Tanulok még , jövőre fogok érettségizni . Az edzést tavaly nyáron 2 honapig csináltam , ahelyett hogy hiztam volna , inkább fogytam .A végén pedig már ropogtak karjaim ha megemeltem valamit , utána pedig fájt .

Az egész életben már nem látok semmi értelmet ...

2011. jún. 12. 22:54
 3/19 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondj ilyet!!!

Már hogy ne lenne értelme az életnek! Csak nem mindenkinek derül ki könnyes és gyorsan, hogy mi is az.

Hidd el, hamarosan rád talál a szerelem, és az túlsegít ezeken a gondokon.

Meg eljön hamarosan az idő, amikor a saját lábadra állsz, és akkor megteremtheted a saját privát szférádat.

2011. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Egyszerüen minden szürke és én is annak látom .

Magam se tudom hogy mit szeretnék ...

2011. jún. 13. 06:43
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor itt kell kezdeni!

Először is tűzz ki magadnak célokat. Rövid-, és hosszútávra egyaránt. Legyen egy irány, amerre tartasz.

Célok nélkül csak tengesz.

2011. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Célom az van , csak épp a keret nincs meg ...

És emiatt nincs bátorságom se .A mai világban már minden a pénz körül forog ...

2011. jún. 13. 14:35
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyszerüen ma is kimentem és az összes ember csak nézett , bámult ... Egyszerüen nagyon rossz érzés már és idegesit is .Ahh reménytelen vagyok
2011. jún. 13. 23:31
 8/19 anonim ***** válasza:
Ennyi évesen én is éreztem ilyeneket, hogy mindenki engem néz. Ez az érzés el fog múlni. És ha néznek? Miért foglalkozol velük? Unalmukban nem tudják, hova nézzenek, szegénység.
2011. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, amit a hiteles férfi minta (apa)hiánya alakíthatott ki benned. Önbizalom pedig csak akkor van, ha vállalod a kockázatokat, akkor is rettegsz. Pld. odamész a lányhoz, bármennyire is félsz.Legfeljebb kapsz egy elutasítást. Semmi sem fog történni, de úgy fogsz aznap lefeküdni, hogy te megtetted, amit tudtál.
2011. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam az tényleg sehol van , az apám egy cseppet se érdekel (volt következménye is hogy miért nem tartom vele a kapcsolatot már több mint 1,5 éve) .De mi van akkor ha az a lány kell és senki más ? Ha elutasit akkor még roszabb lesz mint most .
2011. jún. 14. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!