Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lazuljak el, hosszútávon?

Hogy lazuljak el, hosszútávon?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve folyamatosan nagy teher alatt állok, és úgy érzem kezdek begolyózni. Egyre többször vagyok beteg, gyengült az immunrendszerem, sokat dohányzok. Minden nap rosszul érzem magam, ordibálok anyámmal,a párommal semmiségek miatt. Nem tudok lazítani, minden erősebb hangtól összerezzenek, megijedek, mindenen idegeskedek, stresszelek. Valakinek van valami ötlete, hogy változhatnék meg?

21L


2009. márc. 22. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Van hogy az ember sokszor túlterhelt, ilyenkor kicsit ki kell kapcsolódni, mondjuk hallgasd meg a kedvenc vagy egy vidám dalt, esetleg nézz meg egy vígjátékot. Ami a körülötted lévőket illeti beszéld meg velük mi a problémád,

és légy velük türelmesebb,ami a cigit illeti: kellő elhatározás, esetleg nikotin tapasz.Jó kikapcsolódás még az utazás,menj el pár napra pihenni, összeszedni a gondolataidat. Remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :)

már jobban vagyok azóta, mióta kiírtam a kérdést.

2009. jún. 4. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!