Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kétségbe vagyok eseve mit...

Kétségbe vagyok eseve mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem elösször veszítek el olyat akit szeretek. Pár napja tudtam meg hogy meghalt a legjobb barátom. Most jöttem ki egy hosszas depresszióból. 3 éve elvesztettem a pasimat. Nagyon nehéz volt feldolgozni és még midnig nem dolgoztam fel csak már kezdem kicsit jobban érezni magam. De máris úgyérzem visszafogok esni. Semmit nem eszem egyszerűen ha a számhoz ér a kaja már hányingerem van nemakarok utcára menni és nem beszélgetek a barátaimmal. Kezdem őket is elveszíteni így. Mit tehet az ember iylen helyzetbe? nagyon egyedül vagyok:/
2011. jún. 17. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs senki aki melletted álljon? szülők pl. ha más nincs akire támasykodj akkor syakember segítségét kell kérned, hogz amilzen szintre eljutottál ne ess újra vissza.
2011. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A gyász természetes, ezen túl kell lenned. Minden jobbra fordul majd meglátod. Bízz benne és hidd is el.
2011. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

gyere el a 10.ker gyömrői úton lévő csarnokba

és kimászol ebből:D(tapasztalat)

2011. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!