Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak trükkök, technikák,...

Vannak trükkök, technikák, amik segítenek a pozitív gondolkodásban?

Figyelt kérdés

Régen olyan jól ment, én adtam tanácsokat mindenkinek. De valahogy mostanában nem látom meg a jó dolgokat, nem tudok örülni nekik, értékelni őket. Folyton kiakadok valamin, pedig ha kívülről szemlélem az életem, akkor az a véleményem, hogy egy seg.gfej vagyok, a ujjonganom kéne örömömben, olyan jó dolgom van.

Hogy fordítsam vissza a gondolkodásmódom?


2011. jún. 17. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem úgy,hogy elmondod magadba,hogy mik történhettek volna,ha nem így lett volna,szóval úgy,hogy lehetett volna sokkal rosszabb is,vagy valami ilyesmi:)
2011. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Á, az nem jó, azok is csak negatív gondolatok. Úristen lehetett volna ez is meg az is. Az se vigasztal, hogy másoknak rosszabb, sőt hajlamos vagyok teljesen elekeserdni amiatt, hogy milyen igazságtalan világban élünk.
2011. jún. 17. 10:00
 3/4 Pinocchio ***** válasza:
Idézz fel pozitív emlékeket az életedből hogy lásd nem csak rossz dolgok történhetnek veled.
2011. jún. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem történnek velem rossz dolgok, csak nem tudom értékelni a jókat. Lehet átírom az ezo rovatba is a kérdést, ott talán többen foglalkoznak ezzel a pozitív gondolkodás dologgal :)Azért köszi a választ :)
2011. jún. 18. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!