Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszeruen nem tudom magamat...

Egyszeruen nem tudom magamat ravenni hogy iskolaba menjek. Miert nem tudom ravenni magam?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudom. Mostanaban eleg rossz dolgok tortentek velem, es mar semmihez sincsen kedvem. Mar a varosba se szeretek lemenni, es nem szivesen talalkozok a barataimmal sem, vagy akarkivel. Nem akarok emberek kozott lenni, es allandoan stresszelek, es felek a sulitol, pedig soha semmi rossz nem tortenik velem. Mar az oraim szamat is lecsokkentettek, hatha akkor jobb lesz, de igy sem megy. Anyukam mar nagyon haragszik ram, es tudom hogy ez igy mar nem mehet tovabb. Magamra is haragszom. Mindig eltervezem hogy elmegyek, de nem tudok. Szerintetek mitol lehet? Van erre valami jo megoldas, vagy modszer hogy lenyugtassam magam? Elore is koszonom a valaszokat! Szep napot!
2009. márc. 24. 10:45
 1/4 anonim válasza:
Az lehet az egyik oka, hogy úgy érzed, nincs olyan a tanáraid között, akihez igazán közöd van, és a tananyagban sincs olyan, amihez közöd volna. Ha így van, érthető, hogy nem akarsz erre figyelni. Talán még nem találtad meg, mi az, amivel foglalkozni szeretnél az életben. Ha ezt megtalálod, ezzel biztosan szívesen foglalkozol majd, és a többi, kényszerű kötelességet is könnyebben el tudod végezni.
2009. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!Én is ezzel a problémával küszködöm.Csak nálam már jóval elfajultabb a helyzet...

Ha esetleg beszélgetni szeretnél valakivel,írj nyugodtan privibe,vagy ha van msn-ed esetleg add meg a címed,ha úgy gondolod.

2009. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Szivesen beszelgetnek! :) Itt az msn-cimem : vivike940908@freemail.hu
2009. ápr. 11. 21:27
 4/4 anonim válasza:
Felvettelek msn-re:)
2009. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!