Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2% alkoholtartalmú sörre...

2% alkoholtartalmú sörre vehetek be 0,5ös Frontint?

Figyelt kérdés
Éjszakára 0,5ös Frontint szedek most ittam meg egy fél literes Grapefruitos borsodi sört, 2 % alkoholtartalma van. Nem vettem észre hogy már ilyen késő van és lassan be kellene vennem a gyógyszerem. Erre lehet vagy ne kockáztassak? :S
2011. jún. 25. 21:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves 23:12-es! Hidd el nem jó kedvemből szedem ezt a szart. Csak tisztában vagyok vele, hogy nem fog meggyógyítani ez a bogyó, csak a saját akaraterőm és próbálok minél jobban elhatárolódnia gyógyszertől hogy 21 éves létemre ne kelljen nyugtatókon élnem!
2011. jún. 27. 08:49
 12/20 A kérdező kommentje:
Am sztem azért nem veszik tudomásul, mert ők is rohadtul szarnak arra hogy mi van veled.. Nem véletlenül mész be és csak írják a bogyót helló. Tök mind1 nekik mi van veled. Undorító egy világ, gyűlölöm!
2011. jún. 27. 08:49
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni különbséget tenni, a sima rosszullét, és a grapefruitus sör+frontin okozta rosszullét között. Különben valóban így van, ahogy írod. Az orvosok le se sz.arják, hogy a beteg szedi e a gyógyszerét amúgy, vagy sörrel veszi be. Nagyon gané lett a világ, a Mária Terézia óta.
2011. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Fontos! Ha az antidepresszáns mellett szorongásoldót is szedsz (ez tipikus kombináció), akkor TILOS az alkohol fogyasztása - legsúlyosabb esetben légzésbénulás és következményesen halál a következmény.


Bocsi, hogy most küldőm, de "egy orvos válaszol "rovatban tanáltam

2011. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Én gyógyszerfüggő vagyok, 0.25ös frontinnal kezdtem tavaly nyáron, észre se veszed hogy rászoksz, azt hiszed nem hat meg nincs rád semmilyen hatással de a véredben mindig is ott van míg szeded. Ittam rá én is csak én nagy mennyiségben pálinkát és szilánkossá törtem a bal kezem egy betonfalban. Majd a kórházi lét alatt jöttem rá, hogy mennyire rászoktam, hiszen kimosták belőlem a műtét előtt az infúzióval egy részét annak a gyógyszermennyiségnek, majd mikor megkaptam aznap ugyanebből a benzodiazepin származékból a kábító inekciót a műtéthez, akkor újra pörögtem. Szóval ezek drogok, jelenleg napi 10 db 0.5öst próbálok szinten tartani, anélkül hogy ne csináljak semmi őrültséget. A 0.5östől egyébként jobban bekattan az ember, mint gondolnád. Hányat szedsz naponta? Mert a gyógyszerigény, hiszed vagy nem növekedni fog és nem lesz leállás, átküldenek az addiktológiára és onnan nincs menekvés. Én itthon bírkózok meg a dolgokkal csak az öngyilkosság szélén állok annyira szétrombolják a normális gondolkodást, hogy teljesen beszámíthatatlanná válhatsz tőlük. Te döntésed, de jobban jársz ha nagyon keveset szedsz belőlük és az antidepresszánst meg ugyancsak nem ajánlom. Ez a pszichiátria egy mocskos világ, ne bízz bennük bármennyire is segítőkésznek tűnnek.
2011. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm szépen mindenkinek a választ. Kedves utolsó! Sajnálom, hogy ennyire rossz a helyzeted, de remélem sikerült kilábalnod belőle! :S Semmiképp nem akarok rászokni, mert tudom hogy a gyógyszer nem megoldás. És nem akarok ilyen hülye körforgásokba kerülni.. Éjszakára szedek belőle 1 szemet, mert a pánikrosszullét éjszaka tör rám általában, nap közben elfoglalom magam, de este mikor már csönd van meg mindenki alszik, nagyon egyedül érzem magam és rögtön hülye gondolataim támadnak. Viszont én gyógyszer mellett is tudok ilyenekre gondolni, csak próbálom elterelni a gondolataimat. Azért veszem be este a gyógyszert mert attól félek hogy ha nem veszem be pánikrohamom lesz. Amúgy én úgy tudom hogy a Frontin se nem antidepresszáns, se nem kedélyjavító hanem nyugtató.
2011. júl. 1. 10:04
 17/20 A kérdező kommentje:
*sikerül
2011. júl. 1. 10:05
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen!

A frontin az antidepresszáns nyugtatója. Antidepresszánst kapsz, he depis vagy, pánikos. És hogy ne pörgessen túl, estére szokták adni a nyugtatóját. Vagyis ez egy kétkomponensű rendszer egyik fele. Önálló alkalmazásra nem jó. Pálinkával meg egyenesen öngyilkosság. És akkor ilyen ember ítéli el a gyógyszert, meg magát a pszichiátriát. Az ilyen ember kezében a békegalamb is öngyilkos fegyver.

2011. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem egy helyben maradni, vagy előre lépni. Nem szedek antidepit, csak ezt a Frontint, és nem is akarok mást.
2011. júl. 1. 22:41
 20/20 anonim ***** válasza:
Én sem szedek anti-depit mert elvették. Mert velem ellentétben azt mondták nullát használ, sőt árt. Most már belátom hogy túlpörgetett.
2011. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!