Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jár valamilyen mellékhatással,...

Jár valamilyen mellékhatással, amikor a Rivotril kezd kiürülni a szervezetből?

Figyelt kérdés
Néha, vizsgák előtt (reggel) beveszek egyet, és olyankor a nap végén fásultnak érzem magam, nem tudom kimutatni az érzéseimet, szóval egy nagyon furcsa állapotba kerülök. Okozhatja ezt a Rivotril hatóanyagainak hirtelen hiánya vagy ez valami más lesz?
2011. jún. 29. 07:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

"20:23 - te mi a fenéért kötekedsz még mindig velem?

Szállj már le a magas lóról és oszd most már az észt máshol! Nem is ismersz, és ez abból is látszik, hogy a lehető legrosszabbul ítélsz meg. Tedd rendbe először a saját életedet, ne az én szememben keresgéld a szálkát nagy erőkkel, kedves "settenkedő kritikus" barátom. Kösz! Különben nem fogok ránézni erre a kérdésre többet, úgyhogy végül is verheted itt a nyálad, ha attól jobban..."


Kedves kérdező!


Amit te művelsz, azt játszmázásnak hívják. Azon a címen, hogy neked problémád van, segítséget kérsz, aztán a válaszadók közül kiszúrsz egy embert, akire kellően ki tudod vetíteni a saját problémáidat és azt kezded ütni.


Kis csillag, téged csak alaposan el kéne fenekelni, mint egy taknyos kölyköt. Mert azt érdemled. Neked van problémád, nem nekem. Ha nekem volna problémám, akkor én kérdeztem volna, nem te.


Annak pedig, aki azt írja, hogy az anyjához fordul, nem a pszichiáterhez, mert az csak "ellenérdekű fél", azt tudom mondani, hogy nem a pszichiáter az ellenérdekű fél általában, hanem az anya, aki nem hajlandó elengedni a felnőtt ruhát hordó gyerekét. De senkit sem lehet akarata ellenére megmenteni - tehát akinek jó az, hogy anyuka uralja az életét 40 évesen, is, az legyen ezzel boldog.


Kedves kérdező! Fogd vissza magad, mert ha a legközelebbi válasznál is azt látom, hogy nekem hajtasz, lemoderáltatlak.


Szép napot mindenkinek!

2011. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
20:23-as Te beteg vagy.
2011. júl. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!