Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet gyomorfekély?

Ez lehet gyomorfekély?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ilyen korban lehet-e még csak 15 éves vagyok!


Sokszor érzem úgy hogy minden ok nélkül elkezd szúrni, fájni a gyomrom, pedig semmi oka nincs rá.

Ez havonta olyan 4-5x szokott előfordulni.


Máskor úgy szoktam érezni, hogy egyszerűen nem tudom a hasamat "kiengedni" mindig behúzom és nem tudok ellazulni, mert különben nagyon szúr középen. Ez kb. hetente szokott előfordulni.


Ha ideges vagyok -nagyon izgulós vagyok, mindenen parázok, akkor mindig hányingerem van és reszket a gyomrom, kezem, mindenem. Ez mindig így van, kiskoromban is így volt és szerintem így is fog maradni.


Mostanában elég sok a probléma itthon és nagyon sokszor vagyok ideges és szomorú.


Ájulni még nem ájultam el egyszer se, még kiskoromban sem.


Szerintetek lehet gyomorfekély?


Ha ez segít: 15 éves, 153 cm és 41 kg vagyok


Köszönöm!


2011. jún. 29. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ez lehet a stressztől van. ami nyugtató lehet az citromfü tea csakl nem tudom hogy a te korodban lehet e már használni. Nekem amugy midniga gyom,orszájamnál fájt és a hétamba sugárzott és a végémn epekő lett
2011. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pánikbetegségre vagy pszichoszomatikus (lelki eredetű, szervi panaszokat produkáló) kórképre gondolok a leírásod alapján, de - természetesen - amíg a szervi bajok nincsenek kizárva, addig mindezt nem lehet egyértelműen kimondani! Javaslom, keresd föl ezekkel a panaszokkal a háziorvosodat, aki elindítja a kivizsgálásodat, illetve ha szükségét látja, pszichiáterhez irányít!
2011. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!