Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek alkoholista?

Lehetek alkoholista?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, bulizni járok és ott mindig szoktunk iszogatni egy kicsit,egyszóval berúgunk..de nem hányásig iszunk,jó egyszer-kétszer megesik de az nem a világ vége :} és ha így folytatom akkor lehetek alkoholista? :O
2011. jún. 30. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
elég baj az ha jó hangulathoz alkohol kell. főleg 15 évesen. amúgy lehetsz akaratod ellenére, főleg ha később IS "rossz" társaságba kerülsz
2011. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 leander0101 válasza:
Naná hogy lehetsz! A drogosok is először füves cigivel kezdik aztán a vége a heroin.Inkább azon gondolkozz el miért van szükséged egyáltalán buliban az alkoholra!
2011. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Felőlem nyugodtan.
2011. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy alkoholista nem vagy, de szerintem szomorú, ha egy 15éves lány csak így tudja jól érezni magát!
2011. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Pia nélkül is tudom jól érezni magam,csak hát az alkohol azért többet dob rajta :) és így választottam a piát =/de csak mértékkel iszom.!

ez viszont igaz, tényleg rossz társaságba keveredtem,főleg a fiúk terén (17-20évesek)

2011. júl. 2. 20:54
 16/16 anonim válasza:
Próbálj meg még korodhoz illő dolgokat csinállni az ilyeneket hagy a középiskolára-utánra. Sajnos nagyon romlik a társadalom ma már a gyerekek 12-14 évesen isznak,cigiznek,buliznak és senki ,szinte senki nem figyel rájuk. 14 éve amikor ennyi idős voltam még mindenki a saját korához illően viselkedett
2011. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!