Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs egy barátnőm sem?

Miért nincs egy barátnőm sem?

Figyelt kérdés
Mindenkibe csalódtam ,még 36 évesen is tul naiv vagyok.Miért nem veszem észre hogy csak átvernek?ugy látszik nem szabad őszintének lennem soha többet.
2009. márc. 27. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos hogy naív vagy, lehet csak nem akarod észre venni. sokszor van olyan hogy az ember szeme elött játszódnak dolgok, és egyszerüen a másik nem akar róla tudomást venni. a mikor kiderül (az ami nem is volt rejtegetve) meg azt mondja naív volt, pedig csak nem akarta látni vagy érezni amit kellene.


a te másikfeled amikor minden apró részletben már rosszat lát. nehéz megtalálnia középutat.

2009. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lassítanod kellene, hogy minél jobban kiismerhesd a lányokat, még milőtt belebónyolódnátok egy kapcsolatba. A hibáidból szoktál tanulni? Szerintem az őszinteség fontos dolog, ne ezen változtass. Talán rossz helyen keresgélsz. Milyen csalódásaid voltak? Megcsaltak? Levettek pénzzel?
2009. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
szia. én is sok mindenkiben csalódtam,egy hónapja ért véget egy kapcsolatom,és én is igy látom.Bár én fiatalabb vagyok jóval mint te.:)Ja és csajszi vagyok. Fel a fejjel,és ne add fel.a legváratlanabb pillanatban jön a szerelem. Én ezt már tapasztaltam.Sok szerencsét.szia
2009. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg időnként a barátok észrevételeire is érdemes odafigyelni, nem mindig a rosszindulat, irígység vezérli őket.

Nekem most válik egy barátnőm, nem mertük neki mondani, hogy mennyire gáz a kapcsolata a férjével (agresszív, szerencsejáték függő), mert annyira elégedetten nyilatkozott mindig, most meg számonkérte, hogy eddig miért nem nyitottuk fel a szemét. Ilyen is van.

2009. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én szivesen barátkoznék veled ha gondolod irj
2009. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem hiszem, hogy az lenne a megoldás a problémádra, hogy hazug és inkorrekt emberré válj. Attól még nem leszel boldogabb.

Próbálj meg túllépni a csalódásaidon éS utánna "indulj tovább" tiszta lappal, előítéletek nélkül. (Mert ha vkihez alapvetően úgy állsz hozzá, hogy át fog verni, az be is fog csapni.)

És nyitott szemmel járj. A naivság nem egyenlő a butasággal. :)

Elsősorban érezd magad jól a bőrödben, legyél elégedett azzal, hogy értékes és egészséges ember vagy. Ezek után tapadni fognak rád azok az emberek, akik nem kihasználni akarnak, hanem belőled akarnak valamit.

Egy szó mint száz, fel a fejjel, a múlton nem érdemes siránkozni, viszont tanulni sokat lehet belőle.

Vondd le a tapasztalatot és lépj tovább - megőrizve a korrektségedet.

2009. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mikor keztél érdeklödni a lányok iránt ?? mert én kb 26 évessen jöttem rá hogy lányok is vannak a világon !! nyugi hetero vagyok !! most van egy kapcsim is !!
2009. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, akinek a szakterülete a párkapcsolatok. Ki fog derülni az oka a párkapcsolati kudarcaidnak.
2009. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!