Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivan Velem? Mostanság eléggé...

Mivan Velem? Mostanság eléggé szarul vagyok, nincs barátnőm szinte senkim.

Figyelt kérdés

Mostanság eléggé szarul vagyok,nincs barátnőm szinte senkim.

Sok dologért rajongok,mondjuk meglátok valamit,például egy új kép a star warsból akkor úgymond érzek valamit,és állandóan arra gondolok,felrakom telefonra mindenhová.

Ha nincs az életemben ilyen dolog ami ennyire tetszik

akkor egyszerűen szarul érzem magam.Nemtudom mi ez az érzés,de hogy nem normális az 100%

Ha meglátok mást,mondjuk egy másik témából,akkor azzal szimpatizálok ennyire.Mit tegyek? mostis erre a dologra gondolok.Mindig más az a dolog nem konkrét,de valaminek mindig kell lennie,vagy úgy szarul érzem magam...


2010. nov. 5. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális csak te reagálod túl... én is így vagyok pl, ha valamire rábukkanok nemtudom jó példa -e mondjuk almabor készítés.. és akkor ezzel foglalkozom napokig csak ebben a t-mában böngészek ezen jár az agyam erről beszélek stb. akkor következő alkalommal megtetszik egy óra és akkor csak azon gondolkodom és arról olvasok stb és így tovább.. ha nincs semmi akkor olvasgatok vhol és ott is rátalálok olyan dologra amire rákattanok sokáig :d nemtudom ez hasonló -e ?:D
2010. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaja szinte ugyanez. köszi a választ.
2010. nov. 5. 19:11
 3/4 anonim válasza:

heheh nekem ugyanez volt...:p

normális,ha nincs bnőd akkor másra koncentrálsz.szerintem keress egy szimpi lányt és az ilyen star warsos képek helyett nézhetet az övét...:)

de am így is normális szerintem, valamire simán autómatikusan gondolsz amitől happy leszel,szal ne aggódj...:p

15/l

2010. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Thx:D
2010. nov. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!