Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy győzhetném le a tériszonyom?

Hogy győzhetném le a tériszonyom?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttem rá hogy tériszonyom van mikor ugráltunk a tóba egy kb. egyméteres fáról. De kiskoromba is féltem az olyan lépcsőn felmenni amin a fokok közt kihagyás volt.

Próbáltam legyőzni de egyre rosszabb, és zavaróbb.

Már az erkélyre is rossz kimenni.


2011. júl. 2. 21:09
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%
én már segítettem tériszonyos embernek. Felemelő volt látni, ahogy lenézett a másodikról és vigyorgott hozzá.
2011. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is tériszonyos vagyok egy kicsit, és tavaly gondolkoztam bungee jumpingozáson. Végül is nem mentem el (de nem azért mert nem mertem, hanem mert nem volt rá alkalmam), de szerintem neked is segítene, bár hatalmas akarat kell hozzá. De ha kibirod azt, hogy felmész, és utána még mielőtt elkezdhetnél gondolkozni, leugrasz, biztos, hogy nagy élménnyel leszel gazdagabb. És utána ha azt mondod magadnak, hogy dehát onnan leugrottam, már nem is fogsz félni a kisebb magasságoktól sem. :)
2011. júl. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na igen, a vicc hogy ilyentől nem félek.

Itt tudom hogy biztonságba vagyok ott a kötél ilyesmi.

De egy háztetőn összeszarom magam finoman szólva.

2011. júl. 3. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg falat mászni, először biztosítással, majd nélkül. Segíteni szokott. :)
2011. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rugjál be, bátrabb leszel.
2011. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek, van igaza.

Le van győzve:D

2011. aug. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!