Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A természetes nyugtatókkal és...

A természetes nyugtatókkal és a magne b hattal egyenletesen lehet tartani a személyiséget? El lehet kerülni a hangulatingadozást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a rendszeres szedésükkel. Nagyon gyakoriak a hangulatingadozásaim. Szeretném, ha nem lennének.
2011. júl. 4. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én inkább szakembert és antidepresszánst ajánlanék. ezek mellett természetesen a magne b 6 is szedhető, ártani nem árt :)
2011. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom súlyosságtól függ, de tapasztalataim alapján nem.


Magne B6, citromfű, orbáncfű, levendula, macskagyökér, rhodiola, kamilla, arab jázmin, stb mind megvolt, ártani nem ártanak épp, néha kicsit enyhítik a tüneteket, de ennyi. Az alvászavaraimnál meg kb. annyit érnek, mint sebtapasz a nyílt törésre.

2011. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálni érdemes, hátha elég lesz.

Ha mégse, akkor antidepresszáns. Én is így voltam, most az antidepresszáns mellett szedem a vitaminokat. megelőzésnek viszont jók lennének a vitaminok, csak az a baj, hogy sajnos nem divat a megelőzés...

2011. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommenteket. Szedem őket, de pms gyanús vagyok, és olyankor nem hat sajnos. Most épp elkezdtem keresgélni egy természetgyógyászt.
2011. júl. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!