Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom, vagy ez...

Lehet valami bajom, vagy ez csak kamaszkori hülyeség?

Figyelt kérdés

Egyre több hülyeségem jön elő.Mostanában félek belenézni a tükörbe néha,mert azt képzelem,hogy egy másik arc néz majd vissza rám.Alapból egy hihetetlen vidám,optimista lány vagyok.Mindig mondják,hogy azt szeretik bennem,hogy mindig mosolygok.Ezért nem is merek mások előtt rossz kedvűen mutatkozni.Pedig mostanában rengetegszer elkap a depis kedv.Nulla az önbizalmam(másfél éve nem tudok kikerülni az étkezési zavaromból,bár most normális a súlyom,de újra kezdek fogyni,sebes az öklöm a hányástól),sokszor gondolok arra,hogy megakarok halni.Magányra vágyok,de utálok egyedül lenni.Legtöbbször csak ülnék a szobámban,de ezen az érzésen általában felülkerekedek.Sokszor ráz a hideg,és zúg a fülem.Valamint félek.Nem tudom mitől,csak félek.

És van egy fura dolog....mintha valami lenne fölöttem vagy mögöttem,félig bennem...hasonlít rám,és azt csinálja amit én.Egyiknap hallottam,ahogy azt mondja 'Ne egyél.'...szörnyű volt,nagyon megijedtem.Ne nézzetek hülyének de ezvan...:S:S

És mostanában egyre többször van az,hogy olyan dolog kell,ami csak egy kicsit is megváltoztatja a tudatállapotom.:/

Mi a fene történik velem?


2011. júl. 7. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, depresszió, skizofrénia, sürgössen pszichológus, pszichiáter, szüleidnek mond el, nem kell mindig vidámnak mutatnunk magunkat, ha nem vagyunk azok, az érzéseinket kiszabad mutatni, ne magadban örlődj!!! Mielöbbi gyógyulást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg komolyan beszélned kéne egy szakemberrel! A szüleidhez nem tudzs fordulni? Már az pozítívum, hogy felismerted a problémát, és nyugodtam kérj segítséget. Szükséged van rá!
2011. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!