Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha levetem a gyászt, attól...

Ha levetem a gyászt, attól lehet, hogy jobban érzem majd magam?

Figyelt kérdés

Nagymamám hosszú szenvedés után 3 hete meghalt. Nem ért váratlanul, de nagyon megrázott. Azóta gyászt viselek. Nem terveztem még, hogy levetem, szomorú vagyok, rossz álmaim vannak vele, nem hevertem még ki.

Viszont ettől eltekintve sem oké minden velem. NAGY szerelmi csalódás, és általános "rosszkedv". Teljesen antiszociális vagyok, nincs kedvem semmihez. Én nem ilyen voltam még néhány hónapja. Úgy érzem, hogy valami hiányzik az életemből, és nem tudom mi. Lehangolt vagyok.

Hosszan írtam, de a lényeg: lehet, hogy feldob, ha ismét színes ruhákban járok? Félek, hogy bűntudatom lesz, nem vagyok még túl rajta.


2009. márc. 29. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan járj színes ruhákban. Nem kell hogy bűntudatod legyen:( Gondolj csak bele, nagymamád sem akarná hogy szomorú légy, hiszen szeret téged.
2009. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért hordasz a nagymamádért feketét? Én még a szüleim miatt se tettem. Először is semmi jelentősége, az, hogy hiányoznak, annak semmi köze a ruháimhoz. Másodszor az anyám visszajött volna és felpofoz, ha meglát feketében. :)

Biztos, hogy javul a hangulatod. Nem normális talpig feketében járni.

2009. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre tényleg csak annyit tudok válaszolni, hogy: lehet. De szerintem adj magadnak még időt, az ilyesminek le kell ülepednie az emberben, amire nemhogy 3 hét, de néha még hónapok sem elegek.
2009. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodtan járjál színesebb ruhákba, biztosan jobb lesz. LEhangolt vagy? hiányzik vmi? Erre a legmegfelelőbb 1 barát, élettárs
2009. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!