Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segít a pánikbetegeknek?

Szonjus kérdése:

Mi segít a pánikbetegeknek?

Figyelt kérdés
Pánik beteg vagyok, gyakran jön rám buszon, stb. Annyira nem vészes, bár eléggé kellemetlenné teszi az egyedüli utazást. Gyógyszert nem szeretnék szedni, szerintem többet árt, mint használ... milyen módszerek, technikák, trükökk, alternatív (gyógynövény stb) szerek segítettek. Kérek mindenkit, hogy normális választ írjon és lehetőleg saját vagy közeli ismerős családtag tapasztalatait :) az ismerősöm, ismerősének az ismerőse... típusú válaszok megbízhatatlanok
2011. júl. 8. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ide semmi, agyban dől el. Én magamat gyógyítottam ki.
2011. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én egy darabig jártam pszihológushoz, de rájöttem, hogy az csak ront rajta. Mostanság sokat javult és ezt tényleg magamnak köszönhetem, igyekszem elterelni magam, meg sokszor olyan helyzetbe kerülni amikor kijön. :)De örülnék ha leírnád, te hogyan csináltad, szeretném ha teljesen megszűnne, mire egyetemre megyek. :)
2011. júl. 8. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is a realitás híve voltam, nem kell törődni vele, csak emiatt van.
2011. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor azzal járok a legjobban, ha nem érdekel csak csinálom a dolgaimat :)
2011. júl. 8. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam azután múlt el, h megoldottam az egyéb (pszichés eredetű) problémáimat. Ahogy önmagammal rendbe jöttem, ez is megszűnt, ráadásul nálam elég súlyos volt. Most már csak extrém stresszhelyzetben jön elő néha, de azt is tudom kezelni.

Gyógyszereket ne szedj, én egy időben szedtem, hidd el, az a vég kezdete. Ráadásul pánikra általában nem is használ a nyugtató (én Rivót, illetve Frontint kaptam).

Amit esetleg ki lehet próbálni, az a kineziológus, azt spec pont erre találták ki.

2011. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, örülök, hogy ilyen vevő vagy, látod már ez egy jó hozzá állás, ne törődj vele, tudd, hogy miért van.
2011. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Testvéremnek a kineziológus használt.
2011. júl. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Smartguy86 ***** válasza:
Valóban, a pánikra nincs gyógyszer. Csak az önkontroll segít! Ha realizálod magadban, hogy az egész csak a szervezeted vegetatív reakciója a félelemre, akkor rájössz, hogy nincs szervi bajod. Önmeggyőzés! Ez az egyetlen gyógymód.
2011. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!