Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik az, hogy egy ember...

Létezik az, hogy egy ember valamit nagyon akar, azt eléri?

Figyelt kérdés

Eléggé szkeptikus vagyok az ilyen témákban, de egy kicsit fura, hogy képes vagyok elérni azt, amit akarok. Hogy értsétek, pl.: ha lázas akarok lenni, az leszek. Múltkor nem akartam iskolába menni, arra gondoltam, hogy tiszta láz vagyok fáj a fejem, pirosak a szemeim... a következő napra beteljesült. Ez mi? Hülye vagyok, vagy tehetséges? Ja, és nem érdekelnek a mentalistás válaszok, mert nem hiszek az ilyesmiben.

17/L


2009. márc. 30. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hat ez fura, mit leirsz, en inkabb azt az oldalat tapasztaltam, hogy ha el akarsz valamit erni, akkor el tudod, ha sikerul. Igy volt nekem anno egy munkahely vagy meg egyetemre bejutas regen, emlekszem annyira akartam es tenyleg mindent meg is tettem erte es sikerult. A betegsegeket illetoen szerintem annyiban igaz, hogy tudat alatt megteszel azert mindent, hogy belazasodsz, vagy megbetegedsj..nem tudm, ezt nem tapasztaltam, szrintem lehetseges, nem vagy hulye.
2009. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog,jó,ha felfedezed,hogy a tudatoddal tudod uralni a tested. Ez kb.olyan fazon,mint az indiai emberkék,akik parázson járnak stb. Ott is a kulcsa az egésznek a művelet előtti pár perc meditálás,mikor is arra gondolnak,hogy hideg kavicsokon fognak végigsétálni,és nem forró köveken. Szóval van ilyen,használd ki,mert nem mindenki tud ezzel élni.

Én is szoktam ilyesmikkel szórakozni,ha van időm.

2009. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. márc. 30. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy így történik, de lehet, hogy csak te hiszed/érzed így (van itt egy másik topik a vágyvezérelt gondolkodásról).
2009. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy A titok című film vagy könyv is valami ilyesmiről is szól.
2009. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bebeszélted magadnak, hogy beteg vagy, és annyira erősen fókuszáltál, hogy az agyad ráállt, és előjöttek a tünetek. nagyon sok múlik lelki alapon, és ha nagyon nagyon akarsz valamit (pl: hiányozni az iskolából), akkor bármennyire is fura, de megtörténik. Persze hosszú távú célokhoz nagyon sok energia, kitartás és szorgalom is kell :)
2009. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A saját testeddel kapcsolatban ez könnyű.
2009. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!