Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megütöttem a fejem és mind...

Megütöttem a fejem és mind szédülök. (2 napja) Vajon miért?

Figyelt kérdés

Úszni voltam , kicsi volt a víz(1,2m) fejest szöktem és betonba ütöttem a fejem.Mostmár azóta szédülök el.Mi lehet az oka ennek?

Voltam orvosnál és nem tudtak mondani semmit...mind a fejfájást kérdezték,de nem fáj a fejem.

Kérlek segítsetek.


2011. júl. 17. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Jézusom,,milyen orvosnál voltál?

Hányingered van? Mikor szédülsz,ha fel kelsz? Milyen a szédülés jellege,Te szédülsz vagy a tárgyak mozognak körülötted?Nyugalmi helyzetbe is szédülsz?

Ezek mind fontosak!!

Mert ha be mentél a dokihoz és el engedett akkor pancser.

Dr.Fülöp János

2011. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre most.
2011. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán kaphattál agyrázkódást is, mindenképp menj másik orvoshoz is!
2011. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
agyrázkódás??
2011. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Baleseti ambulancia,MOST!!!!!
2011. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos. Hacsak nem az, hogy kicsi vízbe ugrottál fejest, és beverted a fejed a betonba. Mondd, nem voltál te strandon, és nem ütötted be a fejed a betonba? Mert nem azt írtad, hogy konnektorba nyúltál. Legközelebb ( ha lesz olyan), akkor ne ugorjál fejest kis vízbe. Sőt egyáltalán ne ugorj fejest, ismeretlen vízbe. Hány éves is leszel?
2011. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!