Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nooormáális a nővérem?

Nooormáális a nővérem?

Figyelt kérdés

lehet rossz kategóriába írtam, de én már lassan ott tartok, hogy az agyával van valami baj, és ez már nem poénkodás!

Szoval mindig mindent rámfog, hogy pl ütögetem, rugdosom.persze nem.. meg hasonlóakat fog rám, tovább is van. ilyen fogyatékos fejeket vág, kb mint a mémfejek, de nemismeri a mémfejeket.

most meg lehúzta a nadrágát, és igy széthúzta a seggét, és felém mutogatta..nooormális a nővérem?19éves, és azt álítja, unatkozik.nem hiszem ezt el neki..


2011. júl. 21. 10:34
 1/8 kettőspontdédé válasza:
xD nemhiszem , hogy az :D küldd a diliházba!
2011. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna egy akkorát belerúgnod a seggébe.Szó szerint.
2011. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
mondjad neki hogy ismételten húzza szét a fenekét erre te nekifutásból teli erőből csőrrel rúgd szét a fenekét!!ha még ez sem elég neki akkor menjél az utcára és keressél egy jó képű Bimbó Jóskát magyarul egy nagy botot és addig üssed a bokától a derekáig míg észhez nem tér! Remélem tudtam segíteni írj vissza hogy hogy sikerült!
2011. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én bátyám ugyanilyen dili. 19 éves. :D De csak előttem, ha jön hozzám valaki, na akkor hihetetlenül megváltozik.. de ha csak én vagyok itthon, elképesztő, mikre képes, mint egy fogyatékos úgy viselkedik, de gondolom mégsem az, ha mások előtt normális, meg már 1 évet el is végzett az egyetemen. Nem tudom, miért vagyunk megáldva ilyen testvérekkel... :D
2011. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemtudtam volna seggberugni, már röbbször probáltam, de ennek hátul is szeme van, gyors megfordul, és ha esetleg egy pofont akarok lekeverni neki, egyből üvöltözik hogy hagyjam már békén. de anyu sem csinál vele különösebben semmit. csak rászol, de ő is már ugyvan vele, hogy nem tud mit csinálni, és ő nem ugy ver a fejére ahogy megérdemelné, csak meglegyinti, igy lazán odapaskol neki, és már félek a nővéremtől mit tesz legközelebb.nem miatta, miattam mert csak felidegesít. de szerintem. aki 19 éves, annak ennél a viselkedésnél sokkal sokkal komolyabbnak kéne lennie.
2011. júl. 21. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:

De a te nővérednek azért vannak normális pillanatai is? Pl. rokonokhoz mentek, vagy ültök otthon az asztalnál ebédkor, akkor is dili, vagy akkor semmi baj nincs vele?


Én sem tudom, miért ilyenek, én csak 17 vagyok, de sokkal sokkal komolyabb.. És tudom milyen ez neked, mert engem is kikészít, de úgy hogy a végén én sírok, és én leszek idegroncs. Ő meg csak élvezi.

2011. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát néha, vannak
2011. júl. 21. 12:58
 8/8 Scrappy111 ***** válasza:
100%
kéne neki egy nagy F@asz a seggébe, ez azt jelenti
2011. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!