Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nővérem megőrült? Mi történik?

A nővérem megőrült? Mi történik?

Figyelt kérdés
Egy hete el akartam kérni a nővéremtől egy övet,azt mondta vegyem ki a szekrényéből.Mivel nem találtam elkezdtem kutatni és megtaláltam a naplóját.Tudom,nem lett volna szabad de beleolvastam,és nagyon bizarr dolgokat találtam benne!Szektákról,fekete mágiáról,sátánizmusról és egyébb groteszk dolgokról.Többekközt azt is megtudtam hogy tetoválása van!Egy pentagramm van az oldalán és a közepébe az van írva hogy 666.Ezután követtem őt a "külön matek órájára".Nem tudom mi történt (nem is akarom) de a tesómmal együtt 5 gót gyerek jött ki és mindegyiknek be volt kötve a csuklója.Tegnap este miután a tesóm elaludt bementem a szobályába,hogy ellenőrizzem a dolgokat.Tényleg ott a tetoválás a medence csontjánál,és nagyon csúnya sebek vannak a csuklóján.Én 14 éves vagyok a nővérem 16.Nagyon aggódom érte!Talán megőrült?
2009. nov. 28. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
24%

Mit értesz a nagyon csúnya sebeken?

Amúgy tesód...nem tudom mibaja.

2009. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
92%
Nem őrült meg,hanem rossz társaságba keveredett és teletömték a fejét marhaságokkal.Nagyon sürgősen szólj a szüleiteknek,ez már nem játék!Ezek valami sátánista,öncsonkító szekta,még az is lehet,hogy öngyilkosságot is képesek lennének elkövetni.Ezenkívül innen már csak egy lépés a skizofrénia,hogy mindenféle "szellemek hangját hallja" meg varázslatokban higgyen,meg ilyenek.Mármint hogy egy idő után tényleg meg lehet bolondulni az ilyesmiktől.Csak az a probléma,hogy nem hinném,hogy ki akar lépni abból a szektából,sőt még ha ki is akarna lépni,nem is biztos,hogy hagynák neki.16 évesen még bőven van ideje észhez térni,de ha ezek ilyen öncsonkító szekták,akkor sose tudni,lesz-e ideje észhez térni.... :S Ezért mondom,hogy szólj a szüleidnek,bár fogalmam sincs,ők mit tudnak ez ellen kitalálni,de ők legalább felnőttek!
2009. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
A csúnya sebeken mély vágásokat értek.Lehet hogy tényleg szólnom kéne a szüleinknek,de én nem tudnék segíteni neki?Nem akarom hogy megutáljon emiatt.A legjobb barátnője is vele volt azon a szektás akármin.Ha vele beszélnék hogy hagyják ezt nem lenne jobb?
2009. nov. 28. 17:52
 4/65 anonim ***** válasza:
89%

1. vagyok.

AZONNAL SZÓLJ A SZÜLEIDNEK! Ha megutál a tesód,ha nem.Lépni kell!!

2009. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
77%
És a többi szektás milyen korú volt?
2009. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
94%

Ne számít itt a barátnő, a harag, semmi!!!

A szüleidnek szólj, amíg nem késő. Előttem leírták, hohy miért. Belekeveredett valami fekete, és lélekromboló dologba, ami bekebelezi majd, és az önálló gondolatait elveszíti. Nem véletlen, hogy megtaláltad a naplóját. Neked kell megmenteni. A szüleid által.

2009. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
93%

A csuklóján a kötés az nyilvánvaló, tehát ezzel el lehet inditani egy beszélgetést. Kérdezz! Ne hagyd magad lerázni, ha kell zsarold meg, de próbáld meg kiszedni belőle, ha nem is egy beszélgetés alkalmával, hogy mi zajlik a lelkében!

A szüleitek hogy nem vesznek észre semmit ezekből a dolgokból? A nővéred kora az teljes mértékben megfelel a nagy kérdések korának, ha nem is hagyja magát mindig, jó lenne vele többet beszélgetni, neked is, szüleidnek is. Biztosan durva lesz, és elutasitó, de a durvasága alatt nagyon kell neki a szeretet és a törődés egyaránt! Szeresd!

És nem őrült meg, csak keresi önmagát, jó, hogy vagy neki, mert megjátszott bugyuta kérdésekkel (komolyan mondom)ellensúlyozhatod kicsit a mély és magas repüléseit.

2009. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

nem,nem elég ha te beszélsz velük, mert nem hallgatnának egy 14 évesre! és ezt nem azért mondom, hogy bántsalak, de akik az ilyesmibe nagyon belemerülnek, hisznek benne annyira, hogy kiálljanak egy 14 éves véleményével szemben! voltak ilyen ismerőseim, hidd el, ide komolyabb segítség kell és minél hamarabb! én is majdnem belekeveredtem még 13-14 évesen, de szerencsére anyámék megláttak az akkori "pasimmal", aki végülis csak kétszer annyi idős volt mint én, és sátánista, és még idejében kirángattak. szobafogság meg minden, akkor marhára utáltam őket, de megérte! amiket hallottam utána róluk... örülök h én mindebből kimaradtam!

SZÓLJ a szüleidnek! csak persze téged ne nagyon vonjanak bele, mert a végén még neked is bajod származhat belőle...

2009. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
A többiek is hasonló korúak lehettek.2 fiú volt és 3 lány.A szüleim úgy voltak ezzel a fekete életmóddal hogy majd kinövi.Most megyek és beszélek vele,utána megírom mi történt.
2009. nov. 28. 17:59
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred kissé sátanista... azonnal szólj a szüleidnek, ez nem játék. Te nem tudsz segíteni és lehet hogy a szüleidnek is szakemberségét kell majd kérni. Ne törődj azzal, hogy a nővéred rossz néven veszi, hogy bemószerolod.
2009. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!