Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt milyen "betegségnek"...

Ezt milyen "betegségnek" nevezzük?

Figyelt kérdés

Ha egy embert egész életében hidegen hagyta a számítógép, de most úgy rákattant hogy egyszerűen nem lehet elhúzni onnan, szinte csak az érdekli, ott van reggeltől éjjeli 2-3-ig, a család van hátrébb (bár ő ezt nem így állítja) és agresszívabb a viselkedése.

Konkrétan egy 38 éves háromgyerekes családanyáról van szó.


2011. júl. 24. 03:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

normális esetben, most üvöltözném, hogy mi a fene jó abban a facebookban?

egyébként én is szinte állandóan a gép előtt vagyok, de mivel hamar megunom a dolgokat mindig valami más elfoglaltságra van szükségem

én már ilyen leszek életem végéig, és szerintem ezzel nincs sok baj, bár én képtelen vagyok reggeltől estig ott ülni, mindig ott hagyom a gépet, inkább kikapcsolni esik nehezemre

15/L

2011. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ciceribojso ***** válasza:
Semmi baja sem lesz tőle. Ha ettől rendesen ellátja a dolgát, senkinek semmi köze hozzá. A kérdés írójának sem.
2011. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!