Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El vagyok szomorodva. Ha...

El vagyok szomorodva. Ha megismerek egy fiút, már nem is kell. Miért lehet ez? Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve...hiába találok egy nagyon kedves,helyes fiút,ha kezdem megismerni,akkor már nem vonzódom hozzá,és próbálok tőle úgymond menekülni. Általában két,három,max egy hónapig tartanak a kapcsolataim,és azok is úgy,hogy hetente egyszer találkozom a párommal. Próbálok változtatni,de annyira nehéz,szinte nem is tudok,csak úgy,ha megerőltetem magam,hogy de igen,ma akkoris találkozom vele,pedig nem is szeretnék... Nem értem miért vagyok ilyen. Most megtaláltam egy fiút,aki tökéletes lenne számomra,de ahogy látom,hogy mély érdeklődést mutat felém,próbálom kerülni őt,minden indokot kitalálni,hogy ne kelljen vele beszélnem,de mégis néha annyira rettenetesen hiányzik. Furcsán fog hangzani,de tényleg ő nekem a tökéletes fiú,de mégsem tudom mi van velem...és a fiú sem várhat rám örökké. Félek,hogy elveszítem. Sajnálom,hogyha nagyon érthetetlen amit leírtam,de körülbelül hasonlóakat érzek.
2011. júl. 27. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Definiáltad a hisztis pi-csát.

Ha kell legyél vele,ha meg nem,akkor nem.

Látod,ilyen egyszerű.Legyél egyenes és soha nem hazudj.

2011. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Az kell amit nem kaphatsz meg, ha még is utána nem érdekel.
2011. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ilyen nincs... ha valakinek valaki kell akkor kell... amúgy meg menj pszihológushoz vele...
2011. júl. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Egyszerre vágyom arra, hogy tartozzak valakihez és rettegek a kötődéstől, de az elhagyatástól is. Ez kötődési zavar. Nem valószínű, hogy magától rendeződik ha ez egy séma az életedben vagyis folyamatosan visszatér.

Szóval terápia..ennek oka van, amit ki kell deríteni és utána feloldható.


(Ha tizenéves vagy akkor felejtsd el amit írtam, mert akkor természetes is lehet.)


24 N

2011. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

BORDELINE keressetek rá!


Az első meg menjen a fenébe a megjegyzésével !


Lányok ,hasonlócipőben,érdemes utánanézni ,kicsit jobban megismeri az ember önmagát(korlátait,és lehetőségeit)..


még egy kérdés :


nem utasított egyszer se vissza olyan akit te nagyon akartál?( mert ez is okozhatja később)

2011. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sosem utasítottak vissza még.
2011. júl. 29. 00:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok énis,csak fiu :D 17éves vagyok, nemvolt még barátnöm,most lehetne,de detto ugyanezek a problémáim (bár én kicsit félek a beégéstöl).


amugy észrevettem magamon, ismerkedek 1 lánnyal,nagyon tetszik, 1sö héten,2dikon is, aztán meg mindig találok a lányokba kivetni valot, és egyszeruen kiabrandulok beloluk : )


fel a fejjel ! :D sok sikert

2011. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyenek a lányok.sírnak,hogy nincs normális fiú,de ha találnak,akkor meg unalmas,mert nincs meg benne a plusz.ezért vannak előnyben a flegmák.
2011. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó! sajnos ez így van...
2011. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!