Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan személy akinek...

Van itt olyan személy akinek nem "használt" a pszichológus?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem "használt" (bár valószínűleg az is közrejátszott, hogy el sem mentem hozzá... :S)
2011. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. okt. 19. 18:57
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem használt...miután úgy tönkrementem, hogy a pszichiátrián kötöttem ki, intő jelnek vettem, és pszichológust váltottam. Az új viszont nagyon jó szakember.
2011. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Miért, neked bejött?

Miért kérdezed?

2011. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem...próbálok járni egy számomra fontos személy miatt, de nagyon nem megy. Azt mondja, hogy az eredmény, később látszik...hát...
2011. okt. 19. 22:29
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg később látszik, évek múlva!!!!! Hosszú évek sok-sok munkája hozhat gyümölcsöket.

Ha csak más kedvéért jársz, nem vagy elég motivált. Magad miatt kell járni, TE kell, hogy elég fontos legyél magadnak. Állj a magad oldalára, köteleződj el magad mellett, légy jó magadhoz, és tégy magadért...

Nem tudom, elég érthetően fejezem-e ki magam...


A pszichológus személye pedig legalább olyan fontos, mint a szakértelme. Vagy még fontosabb. Hogy Neked szimpatikus legyen, befogadd az életedbe, emberileg szeressen és te is őt. Máskülönben csak idegen szakember, és az kevés...



Én drukkolok Neked!!!!!!

2011. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem az a nő egyáltalán nem szimpatikus. De nagyon köszönöm, Neked. :)
2011. okt. 20. 13:04
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mást kell keresni!!!!!!!!!!!! Úgy nem működik, ha nem szimpatikus. Ez a legbizalmibb dolog a világon (na jó, a házasság még bizalmibb lehet...), csak szimpátiával, elfogadással, befogadással és MAXIMÁLIS bizalommal megy...


Szóval azt javaslom, keress mást, neked valót. Mondom, az emberi oldal talán még többet jelent, mint a szakmai tudása. Nem a rádiódat adod le egy szervízben, hanem a lelkedről van szó...


Drukkolok! :)

2011. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon lehet mást keresni, mert egy alapítványhoz járok, ahol ugye ezért nem kell fizetni. És hogyha máshova járnék, azt nem bírnám megfizetni. A legjobb barátom aki hozzá küldött, azért küldött, mert azt mondta, h ő már ehhez kevés, és az a nő az egyik legjobb pszichológus. Pedig az az ismerősöm az egyetlen ember akiben teljesen megbízom, és nagyon-nagyon szeretem, de mindig eltaszít magától, mondván, hogy Ő ehhez már nem ért, és nekem muszáj a pszichológus. De szörnyű...
2011. okt. 20. 14:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Más pszichológus is van TB-re. Hol laksz? És hány éves is vagy? Asszem már írtam Neked, mielőtt elkezdtél járni hozzá, ugye? Kiírtál kérdést akkor.
2011. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!