Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Engem nem lehet szeretni?...

Engem nem lehet szeretni? Mért ilyen minden pasi?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel mindent megbeszélünk!! Pasik, divat... A barátnőm tényleg nagyon szép, és meg egy rusnya béka vagyok...!!!! :'( Őt minden pasi imádja, megbámulja, míg rám még a kutya se néz...!!! Amikor vele vagyok, minden jól megy, egészen addig, amíg nem kerül szó a pasikról... Akkor elkezdi, hogy ő milyen népszerű, hogy mennyi srác megbámulja, meg ráír fb-n... :(:( Ma is pl. kint voltunk, és találkoztunk azzal a 22 éves sráccal, aki (a barátnőm is tudja ezt!!) nagyon bejön nekem!! A srác elkezdte, hogy még nem látta erre, meg minden, a csaj meg "megpróbálta" lekoptatni "udvariasan"... Utána eljöttünk, és elmentünk egy másik helyre, ahol nem jött utánunk... :/:/ Annyira utálom, hogy mindig ez van!!!!... Minden pasit őt akarja!!! :'( Régebben mondta is, hogy lassan nem mer kimenni az utcára, mert már "fél" ezektől a fiúktól... és akkor tett egy olyan kijelentést nekem, fb üzenőfalon keresztül, hogy "majd az xy(én) megvédem..." Akkor nem gondoltam semmire, de most az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy ő is annyira csúnyának tart, hogy elijeszteném tőle a fiúkat... :'( Engem nem lehet szeretni?? Nem vagyok szerethető?? :'(:'( 16L
2011. júl. 30. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyan már..:) alapból biztos eltúlzod azt hogy ennyire nem vagy szép. én se vagyok túl szép, de valakinek mindenképpen szépek leszünk egyszer. a barátnődnek lesz 100 pasija mire 20 lesz és érettebb lenne egy komoly kapcsolatra (jah meg egy teherautó meg tud majd fordulni a vaginájában) ezért neki nem lesz olyan különleges az igazi (ha ilyeneknek van egyáltalán olyanjuk). én nem is tudom miért akarnak ennyire pasit a lányok, hogy már szinte mindegy nekik, hogy ki csak legyen valaki.. ez azért elég szánalmas... inkább azt kéne keresned akivel el tudod magad képzelni hosszabb ideig is, és nem csak az a lényeg hogy mennyire jól néz ki (ugyebár az elmúlik de a belső többé-kevésbé megmarad.)
2011. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

neem, nem túlzom el, csúnya vagyok... :(

am a csaj nem akar pasit, mármint inkább úgy mondanám, hogy az apja nem engedi neki, hogy legyen vkije... 18 éves koráig..

2011. júl. 30. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a pasikat hibáztatják emiatt, de senki nem érti meg hogy pasiknál igenis számít a vizuális élmény. Ez van, aki nem érti miért az kérdezze meg a Jó Istent szerintem, aki megteremtette pasit, de ez bizony hogy így van. És akkor valaki azt is kitalálja, hogy mindig csak a belső számít, nem a külső, meg egy érett szerető pasi nem ad a külsőre. Na ez nem teljesen így van, én személy szerint nagyon is tudok valakit szeretni a belső alapján, és nem is várom el tőle hogy Istennő legyen, csak legyen az ideálom valamilyen szinten, átlagosan. Az ember eleve 2 részből tevődik össze, test és lélek, az más dolog hogy a pasik mindkettőre éheznek. :) Sokszor van az úgy, hogy valakinek az tetszik egy valakiben külsőleg, ami másoknak éppen nem :) De én azt mondom lehet valaki akármilyen szép, ha a belső nincs meg, akkor érzelmeim sohasem lesznek iránta. Te is tetszeni fogsz 1x valakinek, csak várd ki a végét. Még ha valóban rusnya is vagy ahogy állítod, (bár nem láttalak képen) valakinek lehet éppen a rusnyaságod fog bejönni, és szeretni fog. (Egy őszinte véleményű pasi, elvileg a csajoknak bejön az őszinteség...vagy nem? :D)
2011. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Turbózd fel" a külsődet kicsit és érezd jól magad a bőrödben! Akkor majd rajtad is megakad a pasik szeme.
2011. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát ha nem vagy szép, akkor eláshatod magad. Facebook is csak egy zsákról készült képet tegyél ki magad helyet...

Szerintem ne barátkozz ezzel a csajjal, ha Téged annyira zavar, hogy "ő sokkal szebb" Hidd el, ha jófej meg normális, rendes vagy, akkor egy idő után úgyis ez fog csak számítani!

2011. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy valaki javíthatatlanul csúnya lenne... Egyrészt.

Másrészt pedig ennek semmi köze a szerethetőséghez.

Most lehet, hogy ez sem nyugtat meg téged, de mi 3-an vagyunk barátnők, és 2-en olyanok, akikre jobban buknak a pasik. De mégis a 3. barátnőnknek lett először komolyabb kapcsolata. Mégpedig szerintem pont azért, mert akinek ő tetszik, annak ő valóban tetszik, és törekszik arra, hogy meg is ismerje, nem csak annyi, hogy megnéz, odajön a buliban lefotózkodik vele aztán lelép. Ezek a srácok akik fb-on írogatnak, meg odajönnek, semmit se akarnak, főleg nem beszélgetni az emberrel... Nem kíváncsiak a gondolatainkra, a véleményünkre, nem fognak szeretni...


A másik, hogy tényleg nem hiszem, hogy ronda lennél, ilyen korban amiben te vagy mindenkinek vannak kisebb nagyobb önértékelési problémái, nem csak neked. Nézz körül, hogy milyen nők vannak még körülötted buszon/villamoson/vonaton, senki sem tökéletes és mégis aki akar az talál magának párt.

Sokat segít, ha az alkatodnak megfelelően öltözködsz, harmónikus színekbe, kihúzod magad, nem követed a tinidivat túlkapásait, mint a nagyon feszülős nadrág és a bumszli cipő, meg ilyenek, ami mindenkinek kicsit előnytelenebbnek tünteti fel az alkatát, mint amilyen.

Amúgy nyugodtan írj rám, mert ha gondolod, szerintem tudnék segíteni neked, mivel idősebb is vagyok és kívülről máshogy látja az ember kicsit mindig a helyzetet, mint amikor benne van...

2011. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hihetetlenül csúnyának láttam magamat. Főleg a nagy fenekemet.

És a jelenlegi párom mibe szeretett bele: a nagy, kerek popsimba. :)

Erről ennyit.


15-18éves korom között iszonyat csúnya kis békának éreztem magam. Zsírosodó, kusza haj, pattanások, hájas comb, aránytalan test, 5 perc szünet a fogaim között, szemüveg, nagy fenék, otromba lábak... minden kamasz rémálma.


Aztán valahogy megszépültem. Dolgozni kezdtem, és a saját keresetemből egyre ügyesebben és tudatosabban ápoltam a testem. Magán bőrgyógyász, kontaklencse, jó fodrász, és olyan cuccok, amik előnyösek az alakomra. Nőies cuccok, amiket szükség esetén az alakomra igazíttattam.

Aerobicra kezdtem járni, és figyeltem az étkezésre. (nem koplalás, csak nem ettem csipszet éjjeli msn-ezés közben például, de nem is msn-eztem éjjel, hiszen egy dolgozó ember korán kel :P)


Ja, és tudatosabban kezdtem megválogatni a barátaimat. Egyrészt kevesebb lett a szabadidőm, így nem fért bele semmilyen "félbarátság", másrészt határozottabban mertem kiiktatni az életemből azokat akik csak kihasználtak (pl. csak arra kellettem hogy legyen kivel elmenni pasizni, hogy ott legyek védelemnek).


Most 24 éves vagyok, és az osztálytalálkozón meglepődve tapasztaltam, hogy az akkori "ki-ha-én-nem" szépségek elbújhatnak mögöttem. Kiélt fejek, ráncok, agyonszolizott, öregedő bőr, hízás.


Én meg nemrég kezdtem el megszépülni és élni. És jól esett, hogy irigyeltek. Ők kinéznek legalább 30 nak, én meg csak 16 múltam. XD

2011. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátaim mind sokkal jobb tanulók és csinosabbak nálam. Odafigyelek magamra, sportolok de a génekkel nem lehet versenyezni:) DE soha nem viselkednének velem így, ahogy veled teszi az állítólagos barátnőd...
2011. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az nem tetszik, hogy mindenki azt írja, hogy "Áh úgysem hiszem, hogy olyan csúnya vagy" ÉS ha igen? Vannak ronda emberek. És nem biztos, hogy mindenkinek, aki ezt be is látja "csak önértékelési problémái vannak"

Ismertem elég csúnya embert, akit a párja nagyon szeretett és ezért őt látta a világon a legszebbnek. A külső szépség nem minden!!

2011. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!