Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nézem A titok c filmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nézem A titok c filmet. Nem nagyon értem ezt a vonzás törvényét, de ezekszerint ha azt gondolom, hogy szeret engem a pasi, akit szeretek, akkor tényleg szeretni fog?

Figyelt kérdés
Mert akkor ez nem müködik. Fél éve próbálom bemesélni ezt magamnak, mindig ezzel hitegetem magam, pedig utál engem, mindenki látja, csak én nem. =(
2009. júl. 7. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Emberi érzelmekre ez nem hatásos! Mivel ő vonz valamit. De ha elképzeled álmaid pasiját, leirod, hogy milyet akarsz... el fog jönni, a sors az utadba adja. Én pont most msnezek vele... ;-)
2009. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem Ő életem szerelme! :(
2009. júl. 7. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
engedd el, ha ő van neked teremtve akkor visszajön. De ha görcsölsz akkor egyre távolabb kerülsz a célodtol
2009. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ahogy meglátom,egyből hülyét csinálok magamból előtte. Vagy pl megfogadom,hogy nem szólok hozzá,de nem bírom ki,és csak mondom a hülyeségeim neki,pedig tudom,hogy ezek miatt utált meg. :'(
2009. júl. 7. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Emberi érzelmekre ez nem hatásos! Mivel ő vonz valamit. De ha elképzeled álmaid pasiját, leirod, hogy milyet akarsz... el fog jönni, a sors az utadba adja. Én pont most msnezek vele... ;-)


Milyen igaz,amit az első válaszoló írt!!! Én is elképzeltem magamnak a jövendőbelimet és láss csodát,rá egy hétre smároltunk (bulikban találkozgattunk stb...) ez volt szeptemberben (akkor még nem akartunk egymástól komolyabbat) és január végén összejöttünk és már több,mint másfél éve együtt vagyunk!!!! :))

2009. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyre szabottan nem működik ,mivel mások akaratát nem befolyásolhatod pozitív gondolatokkal. A lényegm,hogy képzeld el,hogy boldog párkapcsolatban élsz ,és képzeld el álmaid pasiját ,és megérkezik majd amikor kell. Viszont még egy nagyon fontos dolog. Hasonló a hasonlót vonza ! Vagyis ha nem vagy olyan szinten mint álmaid pasija ,akkor nem biztos semmi. Bár gondolom álmaid pasija hasonló hozzád belsőleg,szóval menni fog :) Sok sikert.
2009. júl. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"pedig utál engem, mindenki látja, csak én nem. =(" Ez a gond. Hiába "hitegeted" magad azzal, hogy szeret, ha nem gondolod úgy. Tudnod kell! Nézd meg még párszor a filmet. "Lelki szemeid előtt látsd, mit szeretnél." , "Az érzés indítja be a vonzást, a gondolat vagy a kép önmagában nem elég.", "A vizualizáció a siker legnagyobb titka."

Nekem eddig mindig bevált.

2009. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!