Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániákus depis vagyok?

Mániákus depis vagyok?

Figyelt kérdés
nem tom mi az...a kérdés hogy mi az,vagyis az lenne a kérdésem h az vagyok-e. Mert ha számítógépezek, és fogom az egeret, örkké azt csinálom nyomom a jobb gombot aztán balt aztán jobb és így folyamatosan, kivéve akkor ha írok vmit! Meg ha sétálok, és a bal lábammal rálépek a csíkra akk muszály a jobb lábammal is rálépnem, vagy ha anyuval bicajozunk én hátul ülök a csomagtartón és leér a lábam és h véletlen súrlódik a földdel a bal lábam akk muszáj h a jobb lábam is súroljam a földdel. így van z a másik oldalammal is. mindennel így van, ha az egyik oldalam, akk már a másik oldalam is. ha pl a bal lábammal lépek a csíkre de a jobbal nem lépek rá már csak azért is, úgy érzem, mintha lerohadna a lábam, pedig nem! Miért van ez? hülye vagyok? ez betegség?
2009. ápr. 8. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és 1996 08 06án születtem makón és lány vagyok.
2009. ápr. 8. 17:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lol. :DDD

Ennek semmi köze a MÁNIÁS DEPRESSZIÓHOZ (figyeled, hogy kell írni?), legfeljebb valami kényszerbetegség lehet.

Beszélj erről anyukáddal.

2009. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a mániás depresszió az azt jelenti (ha jól tudom ) hogy egyszer jó a kedved máskor meg olyan rossz hogy nem is akarsz élni

nekem is volt ilyen dolog mint neked pl ha a jobb lábam fent volt a kabapén akkor a balt is felkellett raknom nemtom miért de nagyon zavart mindig azzal voltam elfoglalva hogy minden "oldalam " szimetrikus legyen

2009. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez kényszerbetegség, nem mániás depresszió.
2009. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Jah, értem, kényszerbetegség... és az komoly? Pszichológus kell? Egyébként ezek szerint mániás depressziós is vagyok...
2009. ápr. 9. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisgyerek vagy, nem beteg.
2009. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét problémával volt/van dolgom,tehát először is ez nem mániás depi ne izgulj.Viszont kényszerbetegség annál inkább.Ha ezt komolynak érzed,és zavar akkor menj pszichológushoz.Nekem is kb.ilyen idősen kezdődött kb.ugyanígy(most 20 vagyok)és nem mentem.Nekem évekig szinte nyomorította az életem.Én évek alatt magam jutottam el oda,hogy most már megtanultam együtt élni vele(nem figyelek oda ezekre).Most tanulok pszichológiát és úgy látom,hogy sokkal egyszerűbb lett volna elmenni.Mondjuk én más problémákkal sokszor voltam pszichológusnál és tőlük is fóbiám volt kisebb koromban,tehát nálam nem biztos,hogy jó lett volna.De ha te magadtól elmennél,akkor menj el mindenképp.
2009. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ENYHE kenyszerbetegseged van. A manias depresszio nem arrol szol, hogy egyszer jo kedved van, masszor meg rossz, ez nagyon sarkitott.


Nincs neked semmi bajod, csak hipochonder vagy, meg kb 12 eves.


Lehet lepontozni, de nem tudom, miert jo, hogy komoly betegsegeket akarsz bebeszelni magadnak. Ez nem jatek, meg egy kis "depi". Vagy ha azt mondom, hogy az a skizofren, aki furcsa dolgokat gondol, akkor rogton az is leszel?

Atyam...

2009. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!