Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki pánikbeteg vagy...

Ha valaki pánikbeteg vagy depis az lehet, hogy totális produkálja bizonyos betegségek tüneteit anélkül, hogy valóban az lenne?

Figyelt kérdés
Voltam már vérvételen is, minden rendben van, a bilirubinom magas csak kicsit. Mégis titokzatos rosszulléteim vannak, sőt egész nap rosszul vagyok. Teljesen refluxos tünetek, amiben valami lehet is, ezért elmegyek gyomortükrözésre. Gombócérzés, nehéz nyelés, fulladás érzés,gyomorfájdalom, hányinger, hasi görcsök és fájdalmak, hirtelen puffadás majd hasmenés. Most ez lehet attól, hogy a házasságom egy nagy nulla, már nem is akarok a férjemre ránézni, annyira kikészít idegileg. 3 hónapos a babánk, két hónapja vannak gyomorbajok, előtte tuti pánikrohamaim voltak, remegés, szédülés és társai. Most mit tegyek?
2010. szept. 3. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyult pánikbeteg vagyok. Igen, az vagy. Bővítsd ki a biológiai ismereteidet (ne a nők lapjából) és akkor rájössz, hogy nem olyan könnyű meghalni. A vérvétel okés, de kár évekig orvosokhoz járkálni (nekem kár volt). Erőt vettem magamon, változotta környezetem is, és gyógyultnak nyilvánítottak. :D
2010. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nagyon félek, hogy meghalok agy kórházba kerülök s akkor mi lesz a kislányommal? Látod, ilyen hülyeségeken agyalok. A férjemmel nem jutok dülőre, az a baj. Két hónapja úgy érezetem, nem tudom lenyelni azt a sok bántást, amit kaptam tőle, azóta is csak rágódom. Mi legyen? Menjek pszichiáterhez?
2010. szept. 3. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, menj orvoshoz. És ne agyalj ilyeneken, épp a picid miatt: adjon neked erőt, neki egy egészséges anyukára van szüksége! Gyógyulást és kérj segítséget!
2010. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz, majd írok mi van.
2010. szept. 3. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
én szorongásos pánikbeteg voltam /vagyok...nem tudom, mert sikerült tünetmentessé tenni magam orvosi segítség nélkül... de egy évig ugyanazt tapasztaltam, amit leírtál, szóval sztem nem kizárt, h neked sincs semmi szervi bajod...menj orvoshoz, ha nem megy egyedül, de le lehet győzni :)
2010. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezem, hogy te egyedü győzted le? Hogyan sikerült? tegnap egész nap próbáltam elterelni a figyelmemet és nem volt semmi bajom. Ma reggel sem, evés közben, ebédkor viszont olyan közegben voltam, amelyiket tuom, hogy frusztrál és megint jött. De most csak a megakad a kaja érzés és a gombóc.
2010. szept. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!