Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kontrolláljam az érzelmei...

Hogy kontrolláljam az érzelmeimet?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny lány vagyok, nagyon könnyű megbántani. Szeretnék ez ellen tenni valamit, mert tudom, hogy később ez nagyon rossz lesz és most se valami kellemes. Most 15 éves vagyok. Pl: meghalt a kutyusom két hónapja mégis állandóan emiatt sírok. Megláttok egy másik kutyát és már itatom is az egereket.
2011. aug. 3. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd belerázódsz a dologba. Gyász miatt sírni pedig természetes.
2011. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
majd a sok szenvedés után egyszer biztos megerősödsz.nem fogod annyira kimutatni az érzéseidet ha meg is bántanak vissza fogod tudni tartani a sírást stb. én is elég érzékeny típus voltam régen pedig én srác vagyok.aztán 12 évesen bekerültem intézetbe és 5 évig állami gondozott voltam persze nem voltam bent végig(szökés).volt hogy 2 évig itthon voltam úgy hogy köröztek.de nem is ez a lényeg hanem az hogy ott bent megerősödtem lelkileg és már nem úgy mutatom ki az érzelmeimet. tudok én is sírni meg elég nagy szeretet van bennem de általában vissza tartom a sírást legalábbis mások előtt nem nagyon szoktam.de hidd el az sem jó ha annyira nem tudod kimutatni hogy például meghal valakid és nem tudsz sírni.18F
2011. aug. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!