Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet ez ellen tenni...

Mit lehet ez ellen tenni (szorongás)?

Figyelt kérdés

Régóta szorongok bizonyos helyzetekben, 14-15 évesen szinte a boltba se mertem elmenni, mert meg kellett szólalni:)

Most lehetőségem lenne a munkahelyemen elérni valamit, amihez beszélnem kellene egy vezetővel, ő kért meg rá, hogy érdeklődjem meg ennek a dolognak a hátterét, így nem én mennék oda "nyalizni", valahogy mégis azt érzem, nekem ez nem megy, pedig anyagilag igencsak jól járnék. Félek tőle, hogy épp rossz kedve van, elküld, vagy nem is azért kérdezte, hogy nekem jó legyen, félek, hogy úgy sincs értelme, mert már elfelejtette...egyáltalán, félek odamenni. Pedig 27 éves vagyok. És más helyzetekben is "jártam" már így. Ti mit tennétek?


2011. aug. 12. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

veszíthetsz? nem. Nyerhetsz? igen.

Istenben bízom, nem félek, ember mit árthat nekem?

- szól a zsoltár.

Ügyes legyél, nyugodt, csendes, halk, figyelmes. Majd adódik a helyzetből, mit kell válaszolnod- előre ne akard kigondolni - úgysem olyan. Szabad ott kigondolni - az a legjobb!

2011. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, és TUDOM, csak nem jutok el addig, hogy odamenjek egyáltalán...tudom, nyavalygok itt össze-vissza, de unom már, hogy ilyen vagyok...mások átgázolnak mindenkin, mindent megszereznek, én meg ücsörgök itt egyedül.
2011. aug. 12. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Határozd el magad és menj oda! Vegyél be előtte egy Valeriánát.

Sok sikert!

2011. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megtettem:) nem haltam bele, sőt az épület se dőlt össze!:) de nagyon nagyon nagyon nehéz volt eljutnom az ajtóig. köszönöm minden választ.
2011. aug. 12. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól van ügyes vagy! Mi lett az eredmény?
2011. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
félig pozitív, de a várakozásomhoz képest teljesen jó
2011. aug. 15. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!