Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok sírni? Régen...

Miért nem tudok sírni? Régen még ment. Hogyan tudnék érzelmesebb lenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Menj el emósnak.
2011. szept. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
Ez nevetseges!!!!
2011. szept. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Pucolj hagymát, de ha minden bukik, akkor ajánlani tudom még a könnygázt.
2011. szept. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Nem voltam boldog, csak úgy elvoltam, mint a befőtt. Talán egy évig is vagy tovább. Nem volt semmi, ami miatt sírhattam volna. És egyszer belegondoltam, hogy már milyen régóta nem sírtam. És azt hittem, hogy ez érzéketlenség vagy ilyesmi. És most is azt hiszem, hogy abban az időszakban nem éltem olyan magas lángon, mint kellett volna. Nem volt életem, üres voltam. Most már más a helyzet és most tudok sírni.
2011. szept. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy valaki nem sír, még lehetnek érzékei, az nem jelenti azt,hogy érzéketlen lennél. Lehet hogy még érzelmesebb is vagy mint más, csak nem tudod magadból az érzéseidet kiadni, mert mondjuk túl zárkózott vagy. Lehet, hogy azért nem tudsz sírni, mert lelkileg nagyon erős vagy. Vagy lehet, hogy azért nem tudsz, mert az adott dolog nem fáj eléggé.
2011. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem érzékei hanem érzései*

bocsi elírtam

2011. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok sírni, mert egyszerűen már érzéketlenné váltam úgy érzem. Nem túl sok jót kaptam az élettől, ez valahogy "megedzett" de csak egyszerűen tompább lettem. Nem jó ez így, újra sírni akarok, mint kisgyerekként...
2011. szept. 18. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!