Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valamiféle személyiségzavar...

Ez valamiféle személyiségzavar lehet?

Figyelt kérdés

Mindig is a nőkhöz vonzódtam, többször is voltam szerelmes, arról meg már ne is beszéljünk, hogy mennyi barátnőm meg csajom volt,de mostanában egyáltalán nem vonzanak szexuálisan.

Megbámulom őket, mert szépek meg vonzóak, de valahogy a szex már nem vonz, h meg is történjen.

Aztán mostanában 23 évesen olyan fantáziám vannak, h az nem igaz, de teljesen perverzek, amikben van férfiakkal való közösüléstől,idős nőktől kezdve állatokig minden.

Na már most próbálkoztam valóra váltani a fantáziáim, de a valóságban már egyáltalán nem volt vonzó a dolog, sőt undorodtam, meg azt kérdezgettem magamtól, h kerülhettem egyáltalán ide.

Kezdődött ott, hogy találkoztam egy nálam jóval idősebb nővel, de még merevedésem se volt, aztán hazamentem ott meg önkielégítenem kellett, mert nem bírtam magammal.

Ue. volt pasival, h megláttam a férfit és rendesen rosszul voltam magamtól.

Utána otthon meg megint arról fantáziáltam,h együtt vagyunk.

Mi lehet ez?


2011. aug. 13. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami elfolytott hajlamaid vannak,amik most törtek a felszínre,azt mondják sok ember fantáziál olyan dolgokról,amit az életben nem tennem meg,sőt egyenesen undorítónak találna.Valami kiváltotta ezeket a gondolatokat benned.Nem tudom mi ez.
2011. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki fantáziál furcsa dolgokról.
2011. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!