Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet személyiségzavar?

Ez lehet személyiségzavar?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudom magamat elfogadni olyannak,mint amilyen vagyok,nagyon sok alaptalan szorongásos rosszulléteim vannak mindennap,de inkább azt mondanám nagyon furcsán érzem magam,mintha nem látnék "tisztán",úgy érzem mintha álomvilágban élnék,ez az első pánikrohamom óta van így,ami 2 és fél éve történt,koffein hatására valamiért ezek a tünetek fokozódnak,van hogy olyan szinten teljesen elkeseredek,már egy csésze kávéttól is rosszul érzem magam és nem a "valóságban" érzem magamat,most nagy szükségem lenne az egészségemre,mert nemsokára mindennap 6 órát fogok gyakorlatozni egy helyen egy tanfolyam elvégzése érdekében,így kínszenvedés lesz.

Állandóan tükörbe nézem magam,mert nem tudom eldönteni,hogy más külső szemmel,hogy lát engem valóságban,nagyon sok képet készitek magamról,mert nem tudom eldönteni,hogy nézek ki,és ne szídjatok le,mert ez nálam TÉNYLEG nagy stresszforrás,és nem jó dolgomban,ez már több éve fennáll(a pánikrohamom előtt is)

Előre is köszönöm a tanácsokat :)


2011. szept. 8. 02:42
1 2
 1/11 greeen ***** válasza:
44%
állj állj nem értem amit írsz!egyszer azt írod úgy érzed mintha álomvilágban élnél és nem a valóságban utána meg totál lehúzod ezt a témát és arról írsz hogy tulajdonképpen nézegeted magad a tükörben mert nem tudod hogy nézel ki!Ez azt jelenti elfelejted milyen a pofázmányod és néha ha nem szólnak rád hogy európai vagy simán azt hiszed hogy egy kongói néger muff vagy?
2011. szept. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de humoros kedvében van valaki:)

szerintem mindenki érti majd ha elolvassa,

egyszerüen azzal vagyok elfoglalva mindig,hogy mások úgy látnak e engem mint ahogy én saját magamat,jó nem kell szélsőséges dolgokra gondolni mint amiket írtál,ehh ...

Az álomvilágos dolog az teljesen más tészta,2 problémát írtam le,mit nem lehet ezen megérteni?Nem feltétlenül áll kacsolatban egymással a kettő ;D

2011. szept. 8. 03:40
 3/11 greeen ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..


lehet ez a betegséged csak enyhe formában!

amúgy mások teljesen más külsőt írnak le rólad mint ait a tükörben látsz? tehát mittomén barátnőd szerint pufi vöröshajő kancsal csaj vagy te a tükörben meg egy kekete mandulaszemü bigét látsz?

2011. szept. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még ennyire sem mondanám szélsőségesnek,igazából nagyon sok képen látom magam kancsalnak,tükörből egyáltalán nem,és mások szerint sem vagyok az,meg igazából valóságban sokkal jobban látszódik ha valakinek karikásak nagyon a szemei,főleg világosban,amit én nem mindig veszek észre,de nem is az a lényeg talán,hogy én milyennek látom magam,hanem,hogy más mit gondol rólam személyesen,mikor meglát,és ilyen téren eléggé pesszimista vagyok =/
2011. szept. 8. 04:12
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

"de humoros kedvében van valaki:)

szerintem mindenki érti majd ha elolvassa"


Erre azért nagy tétben ne fogadj!


• Nem kell összetett mondatokat írni, ha fingod sincs a központozásról. Maradj a rövid tőmondatoknál.

• A gondolataidat rendszerezd, mielőtt idef.sod halomba! Mondjuk megnyitsz egy szövegszerkesztőt, és abba írod le őket. A gondolatokat kisebb logikai egységekre tagolva, ezeket külön bekezdésbe írod. Aztán majd ha már "fórumérett" az iromány, akkor küldöd ide.

• Nem vagyunk kriptográfusok. Ha te sem érted a saját gondolataidat (és nem érted, mert nem tudod leírni őket), akkor miből képzeled, hogy majd mi meg fogjuk érteni?


Ehhez tartsd magad!


A tükröt meg törd össze! Mi a f.szt kell benne bámulni magad naphosszat? Fel nem foghatom!

2011. szept. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó,remélem viccnek szántad amit írtál,bár annak sem jó,mert inkább elsírom magam ha még többször elolvasom,:D

Létezik olyan,hogy fórumérett?o.o ez most KOMOLY?Ez kérlek nem egy fórum,és ide nem feltétel ,hogy egy írás fórumérett legyen,amúgy meg nyílván nem olyanoknak szántam a kérdést,mint amilyen Te vagy pl,hanem aki ért is hozzá valamit,nem pedig olyanoknak akik csak kötekedni tudnak,;)

Nem először tettem fel kérdést gyik-re,és érdekes eddig az esetek többségében senki sem mondta,hogy nem értette amit írok,mondjuk nekik nem is volt 60% a hasznos válaszok aránya...

Ha te nem érted,a te bajod,legközelebb odaírom,hogy legközelebb értelmes jószándékú ember válaszoljon,

na szevasz :)

2011. szept. 8. 04:37
 7/11 greeen ***** válasza:
de amúgy jó csaj vagy?
2011. szept. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül.
2011. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ne törődj az ilyen tahókkal,csak okoskodni tudnak.Nem értik miről beszélsz ,mert ezt csak az érti aki érez ilyeneket.
2011. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy próbáld lekötni magad valamivel.Tornázz vagy ami jót tesz kicsit.Tudom nehéz,mert a gondolatok erősek.

Amúgy pontosan miket nem szeretsz a külsődbe,mi zavar?

2011. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!