Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitség komolyan! Mi bajom van?

Segitség komolyan! Mi bajom van?

Figyelt kérdés
Mindössze 12 éves vagyok . Hipohonder (ami nálam azt foglalja magába hogy halálfélelmem van terorristának nézek mindenkit félek a baciktól nem eszek meg dolgokat meg azt gondolom hogy mérgező ha fáj a fejem akkor már agyrákos vagyok ...) nem tudom normálisan élni az életemet anyuék meg ugyse visznek pszihologushoz ! mit tegyek ?
2011. aug. 16. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok szabadidőd van..
2011. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj az iskolaorvossal vagy ha van, akkor az iskolapszichológussal. Esetleg ha utóbbiban nem bízol, vagy nem szeretnéd, hogy a suliban is megtudják, akkor őt megkérheted, hogy ajánljon neked szakembert az iskoládon kívül, mert nem szeretnéd, hogy az osztálytársaid kibeszéljenek a pszichológus miatt.
2011. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is halálfélelmem van :$$$ Én megpróbálok erős lenni és mondani magamnak, hogy "úgyse fog megtörténni, stb", ez általában segíteni szokott. Az emberektől azért nem félek, de ha majkdnem elüt az autó, akkor nagyon előjön... Én is gondolkoztam, hogy elmegyek pszihológushoz...

15/L

2011. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
41%

kérd meg apád, hogy alaposan pofozzon amíg helyre nem áll az eszed!

a pszichológusnak akármit is mondasz titokban kell tartanija( legfeljebb kérdezz rá de csak akkor beszélhet rólad másnak ha ön vagy közveszélyesnek ítél)

nem vagy te orvosi eset csak kis hülye.

én egyébként a zombiktól félek pedig tudom kizárt, hogy valaha is találkozzak 1el.(mondom el ezt azért mert megértem a helyzeted)

egyél,igyál,kefélj,beszélgess!

(hollandiában egyébként ilyen panaszokkal csak szívnak egy cigit éselszállnak aproblémáik)

2011. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemtudom olvastad e hogy mindössze 12 éves vagyok !
2011. aug. 16. 18:55
 6/6 kicsicsillag93 válasza:
Nekem sok ilyesmi problémám van a pánik betegségem miatt..lehet szó pszihológusról is de szerintem elég lenn egy olyan illető mondjuk tesod vagy nem tom barátnőd akivel tudsz beszélgetni és eltereld a figyelmed ezekről a dolgokról!
2011. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!