Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Nagyon fontos....

Mi bajom lehet? Nagyon fontos. Rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
Egyik nap nagyon berúgtam.A rákövetkező napokban alig ettem és alig ittam ,így a berúgásomra rá még a harmadik napon sem voltam teljesen józan, mármint úgy éreztem hogy másnapos vagyok.Elmentem orvoshoz aki azt mondta hogy nincs bajom csak hogy nem ettem és nem ittam sokat...Azóta (már egy hete hogy berúgtam) nappal tökjól érzem magam, de este még midnig kicsit olyan mintha nem másnapos lennék :S ..nem fáj a fejem , nincs hányingerem meg ilyenek...csak olyan furán érzem magam :S ... lehet hogy ezt már csak bebeészel magamnak ? SEGíTSETEK! FÉLEK :(
2011. aug. 23. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ha furán érzed magad az lehet a melegtől is, a tv is mondta hogy ebben a melegben az emberek stresszesebbek sok az agyvérzést kapó ember...
2011. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi ebből a tanulság? Máskor ne rúgj be ennyire.

Ha már megtörtént a baj, hiába nem kívánod, nagyon sok folyadékot kell inni, hogy a vesék mihamarabb kiürítsék a mérgeket. Nem szénsavasat. Tej a legjobb alkoholmérgezésre. A fiam ilyenkor imádja a tojáslevest. De a korhelyleves is pl. nagyon jó.

Szerintem csak lelkiismeret-furdalásod van, attól érzed magad sz...ul.

2011. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lelkiismeret furdalás ? dehát az mitől lenne? nem csináltam semmi rosszat (jó a berúgáson kívül)... igen próbálok sokat inni , de mondom az a fura hogy napközben végülis jól vagyok csak így este van még midnig olyan érzésem mintha nem lennék jól még mindig :(...
2011. aug. 23. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem erről a Numb című film ugrik be, csak ott füves cigi volt a 'bűnbak'
2011. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem emlékszem h szivtam volna bármit is..
2011. aug. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!