Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akartál már meghalni?

Akartál már meghalni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2011. aug. 26. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos az utóbbi időben sokszor megfordult a fejemben. Eléggé rosszul esik, h apám leszar.ja a fejem, nevelőanyámnak bármit teszek, rossz... szóval ilyesmik eléggé lelombozzák az embert.

Ez van, lesz ez még így sem.

2011. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akartam, nem is egyszer .

azért mert olyan dolgok történtek amik nekem nagyon rosszul estek

2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akartam! 13 évesen, a szüleim állandó balhéi apám alkoholizmusa és az iskolai kiközösítés miatt iszonyú magányosnak és elveszettnek éreztem magam. De később rájöttem, hogy ha elhagyom magam és az önsajnálatba burkolózom, akkor csak mélyebbre zuhanok.

Sok évbe telt, mire elértem, hogy ne függjek érzelmileg másoktól. Nagyon nehéz volt, de elértem és csak ez számít.

Szerintem a leggyávább dolog a halálba menekülni és nem old meg semmit sem!

2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, eszembe jutott már párszor..Egyszer édesanyámmal nagyon összevesztem.., egyszer pasi miatt, és egyszer egy hiba miatt, ami miatt az összes barátom megútált. Utána anyával kibékültünk, így jobban lettem. A barátaim is megbocsátottak. A pasi..hmm.mivel "nem engem választott", jobban megismertem mert másképp viszonyultunk egymáshoz, és rájöttem hogy egy kétszínű kis ...szóval beláttam hogy jobb nekem nélküle, mert a barátnője okozta fájdalmakat nekem siránkozta el, hogy jajj most 3 ilyen rossz filmet kellett megnézni vele, jajj most ide kellett mennem vele, stb.. szóval lehet engem is így kibeszélt volna mindenkinek..
2011. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

mert szar az életem, de beláttam, hogy ez hülyeség, inkább elmentem becsületesen dolgozni és pénzt keresni..:)


..fűre.

2011. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen.mikor elvesztettem a munkahelyem és a tizedik állásinterjú után se hívtak sehova vissza a csekkek meg jöttek..egy senkinek éreztem magam hónapokig.
2011. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszerkeményen beshokaltam és auto elé akartam ugrani ...
2011. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Már jó pár éve minden nap úgy fekszem, hogy de jó lenne ha nem kelnék fel többször :). Átlagos életem van, biztos sokan élnek nálam sokkal rosszabbul, de mégis vegetálok már több éve, minden napom ugyanolyan, nem látom értelmét az egésznek, viszont öngyilkos nem leszek soha a család miatt. (legalábbis eddig ez tartott vissza) ennyi :)
2011. aug. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ohohooo...próbáltam is, nemcsak akartam.
2011. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtátok, én csak néha úgy éreztem régebben, hogy jó lenne nem létezni, nem konkrét problémák miatt (részben azok miatt is, persze nem álom az életem), fantáziáltam róla...

meg a másik dolog, hogy milyen jó lehet véletlenül meghalni, úgy értem, pl drogtúladagolásban vagy úgy, mint pl Ian Curtis

2011. aug. 30. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!