Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem meghalni akarok, csak...

Nem meghalni akarok, csak élni nem szeretnék. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Baj?
2011. máj. 22. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Nem baj, csak nem kifejezetten egészséges. Átmeneti állapot ez (problémák, egyebek miatt), vagy tartós?
2011. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tartós... Az egész életemet így vonszolom végig, holott okom sincs rá... Nyilván vannak problémáim, de tudom, hogy sokkal rosszabb is lehetne. Annyira 'szánalmasnak' érzem az egészet és mégsem bírok megbírkózni vele.
2011. máj. 22. 21:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

:D


"Baj..?" :D


Nem, nem _baj_, hiszen a Te életed, a Te gondod.

De azért próbálj kikeveredni ebből, sétálj a természetben, nézd a dolgok jó oldalát, próbálj pozitív maradni, ha nem is sikerül, akkor is. Egyél csokit, hallgasd meg Ákos - fénybe nézz c. számát.

Szerezz pasit/csajt és örülj az életnek!

De télleg..... :)

2011. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre az esetre én életmódváltást ajánlanék, mert te nem élni nem akarsz, hanem "ÍGY" élni, ahogy most élsz, azt nem.
2011. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha valami teljesen újba kezdenél bele, vagy új célokat tűznél ki?
2011. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megkeserítem a saját életem, képtelen vagyok olyan lenni, amilyen lehetnék és amilyen szeretnék. És közben csak okolom magam, hogy nem vagyok elég jó és nem is leszek soha elég jó, saját magamnak és ezért másoknak sem. Kevésnek érzem magam és nem bírom megváltoztatni, pedig már gyűröm egy ideje... (és most még le is írom anonim az interneten, hát ez tényleg...)
2011. máj. 22. 22:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igen, tényleg változtatnom kell a jelenlegi állapoton, de elhatározni könnyebb, mint megvalósítani...
2011. máj. 22. 22:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van valami akadálya "rajtad kívül" annak, hogy nem tudsz olyan lenni, amilyen szeretnél? Próbáld meg, mostantól csinálj mindent másként mint eddig, próbálj teljesen új életet kezdeni, új célokkal, új hobbikkal, stb.
2011. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez igazából csak annyi, hogy a metró peronján gyakran fontolgatom, hogy mennyivel egyszerűbb lenne belépni a metró alá. De még nem tettem meg és ahogy elnézem magam, nem is merem megtenni...
2011. máj. 22. 22:41
 10/16 A kérdező kommentje:
És fura, hogy tudom, látom, hogy mi a baj, NEKEM kell változnom, de megrekedt minden folyamat az életemben és nem látom, hogyan tudnám egyedül megtörni az összes berögzült szokást.
2011. máj. 22. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!