Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi? (blablablablabla)

Ez mi? (blablablablabla)

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy amikor sétálok az utcán és valaki jön pár méterre mögöttem, akkor egyből az jut az eszembe, hogy mit fogok csinálni, ha elrabol vagy megtámad. Hazafelé egy ki erdei ösvény vezet a házunkhoz. Arra lehet a leggyorsabban hazaérni. Mostanában pedig tiszta ideg leszek, folyik rólam a víz és remegek, ha arra megyek, mert félek, hogy valaki rámtámad. Este aludni próbálok, a fal felé fordulok, de olyan érzésem lesz, hogy valaki figyel, meg hogy mi lesz, ha azért jött, hogy bántson. Nem kell hülyének nézni, komoly válaszokat várok!
2011. aug. 30. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez a pánik betegség.
2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nézlek hülyének, de ezzel orvoshoz kéne fordulnod.
2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szorongásos tüneteid vannak. Szorongsz attól, hogy bűncselekmény áldozata leszel. Ez egy ideig normális, hiszen jobb elővigyázatosabbnak lenni, de amit te csinálsz, már lehet hogy káros az egészségedre. Nem azt mondom hogy a sötét utcában menj fütyörészve, de ha van nyugisabb útszakasz válaszd azt, és ne azon agyalj, hogy elrabolnak, hanem h milyen szép a táj. MOndanám, hogy vegyél egy gázsprayt, de akkor meg lehet valami ismerőst fújnál le vele, aki utánad szalad köszönni. Szóval inkább ne mászkálj egyedül, vagy este, otthon pedig már ne félj:) Csukd be az ajtókat és nincs gond.
2011. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Paranoia.

[link]

[link]

2011. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szóval inkább ne mászkálj egyedül, vagy este, otthon pedig már ne félj:) Csukd be az ajtókat és nincs gond."

Szerintem ezzel csak rontasz a helyzeten. :)

(Előző voltam, Paranoia)

2011. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bandit87 ***** válasza:
100%

Te az erdő szélén laksz?

Erdő szélén őzike azt nézi hogy nézik-e.

Az őzike is pánikbeteg...

2011. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha magamra csukom az ajtót, akkor még rosszabb lesz. És olyan 6 házra lakom az erdőtől.
2011. aug. 30. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Idézek a korábban általam linkel egyik oldalról:

"Köznapi szóhasználattal "paranoid", "parázik" az, aki makacsul meg van győződve arról, hogy üldözik, vagy valamilyen módon "valakik" ellene törnek, ez a meggyőződése azonban nem helytálló."

2011. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!