Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért teszem ezt?! (széklet...

Miért teszem ezt?! (széklet gondok, segítséget kérek! ) 13/f

Figyelt kérdés
ma van másfél hete,hogy nem űltem vécén... azért nem vc-zek,kell de visszatartom... magam sem tudom hogy miért,leülök a földre,és nyomom a lábammal a falat,és úgy nem kell... de a vége felé már rívógörcseim vannak,mivel ilyen hülye vagyok... :( esetleg pszihés okokra gondoltam,hogy azért csinálhatom...de mintha nem is én lennék,csak csinálom...szinte nem is gondolkodom... anyukám folyamatosan faggat,vett levolacot,1 evőkanálnyit megetetett velem... visszatérve pszihés okokra... mamám egyfolytában piszkál,magyarul úgy lehet elképzelni,hogy mindig belémköt,de annyira hogy sírnom kell,apám elvált tőlünk,megcsalta anyámat... már nagyon nagyob kivagyok-nem tdom mit tehetek,hogyan merjek leülni... a kakilásra meg annyit,hogy utána egy napig fáj a seggem,utána már nem,de...nagyon vastagot...egyszerűen én attól félek,hogy anyám elkezd szidni,meg mamám piszkálni,hogy miért ilyen nagyot csináltam... ='( mit csináljak magammal?! :(
2011. szept. 3. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztosan megterhelnek a felnőttek körülötted és ez valami büntetés, düh vagy valami más hibás érzelmi válasz lehet a részedről. De te nem tehetsz semmiről, ezek a felnőtt problémák nem miattad történtek. Erősnek kell lenned, próbálj helyes szokásokat felvenni és néhány évet még kibírni. Felnőttként talán több eszközöd lesz ezeket feldolgozni. Addig is próbálj meg a hozzád közelállók közül valakivel beszélni a gondjaidról, akiben te is megbízol és meghallgat.
2011. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) a 75%os válaszolónak,s az utolsónak is :) igen... ők ugye nagyon úgymond "tönkrementek"... ha egy osztálytársamat meg tudnám például kérdezni,hogy mennyit kell fizetni számlákra,meg stb. én erre tudok választ adni.ők nem, el vannak kényeztetve,minden okos telefonnal stb. Anyámat meg megértem... de viszont ezt csak arra értem a nagymamámat,akivel élünk,mert ő nagyon szeret engem piszkálni.Például, a tesóm veszélyeztetett kismama, ő neki is ez a felfogása,mint az utolsó válaszolónak :) őt nagyon szeretem,kaptam is tőle szülinapomra ilyen dolgokat,amik segítenek a vc elrendezésében.... rendszeresen eszem activia-t,actimel-t is. Visszatérve, mamámra. Elkezdtem mondani,hogy a tesóm kismama.kijött busszal,én olyan helyen lakom,hogy van jön vagy nem a busz,pedig kötelessége lenne,fel is jelenthetné valaki,mivel nincs pénz nem lehet felnyomni... szóval tesómat kikísértem (8 hónapos) alig 100 méternyire van a buszmegálló. Kivezettem,de viszont ameddig nem jő a busz,kiagyaltam,hogy elmegyek ő hozzájuk,vagyis a célhelyére bicajjal ,ami úgy 4 és fél km. elmentem,őt órakor.Ott voltam,buszra várva a buszmegállóban.Vártam-vártam busz nuku.Hazamentem,ami megint úgy kb. 4 és fél km. szépen ki is izzadtam,de viszont két helyről is kaptam a szurit.Anyám azért szidott le,mivel azt mondta,hogy ne menjek el onnan,ameddig a busz meg nem érkezik.De mivel a busz sehol nem volt,ezért tesómnak vissza kellett gyalogolnia... tehát a lényeg: anyukán ezt mondta,bocsánatot is kértem,buszmegállóban volt aki vigyázott tesómra,ha esetleg megindult volna.Bocsánatot is kértem,mivel nem feltétlenül tesómat féltette,hanem ismer hogy ha megyek-megyek.Rendben bocsánatot kértem,mivel csak nem akarta hogy így járjak. Mamám akcióba lépett,elkezdett azon okoskodni,hogy ezt így kellett volna,milyen hülye vagyok stb,stb. Nagyon megbántott azzal a mondattal,hogy te kib@szottul hasonlítasz apádra,aki nem a büszkeségem,de őt is szeretem. Akkor teljesen elöntött az ideg,és szívemből megutáltam,az csak egy dolog hogy segít nekünk pénzbenileg,de olyat is csinál(lehet vicces lesz.) kolbászt dugott az ágya alá,holott nem is szeretjük,gondolom nehogy elegyük előle... nem tudom mit ártottam neki,na de mind1. És ezer ilyet tudnék írni,de nem tehetem mert egy szánalmas nyafogónak érezném magam,ráadásul ezt nyilvánosan közzétenni.Köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 3. 21:40
 13/13 anonim ***** válasza:
A 75%-os vagyok, aki őszinte empátiával írt neked. Nagyon megértelek. Nekem is gyarkan mondta a mamám, hogy tiszta apám vagyok. Aki egy gyönyörű ember volt, a mama szerint tele rossz tulajdonsággal. De én is szerettem őt. Már meghalt /mind a kettő/. Most rendbe kell jönnöd és rendszeresen elvégezni a nagy dolgodat, hogy tudj enni, emészteni, gondolkodni rendesen. Fontos: a lenmag sohasem csinál székrekedést /nézz utána bátran/. A bél falát szépen letisztítja és lehetővé teszi a normális székletet. Naponta kellene enned legalább egy evőkanállal sima jopghurt. Az agyon reklámozott aktiviát és társait elfelejtheted. Igyál sok vizet /az egyéb folyadékon kívűl/ és egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, főzeléket. Nagyon tetszik, hogy ennyire félted a nővéredet. Nem lehetsz rossz gyermek, ha beléd is kötnek olykor-olykor. Járd a saját, tisztességes utadat és nem lesz baj. Sok szerencsét Neked! Boldog felnőtt lehet belőled, ha te is akarod!
2011. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!